konec (0:0)

20.05.2017, 16:30 • SA Vyškov • 26. kolo • Daniel Šimonů

: 2.4 3.5 2.625 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (18:48:01)
Po neatraktivním poločase jsme viděli v tom druhém hned pět branek a všechny v síti Jakuba Hory. To znamená, že MFK Vyškov deklasoval Mohelnici 5:0!

90+1

89

Poslední minuta utkání.

88

Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Studený, přichází Rozehnal.
Střídání v týmu FK Mohelnice: ze hřiště odchází Bzirský, přichází Muzikant.

87

Domácí si závěr utkání uživájí, pro hosty je to vyloženě peklo.

84

Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Němeček, přichází Hladký.

83

83. NEHYBA - 5:0

83

MFK Vyškov právě vstřelil branku!
Tohle je skutečně debakl. ROMAN NEHYBA přidává pátý gól Vyškova.

80

Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Machálek, přichází Hodinář.

80

Posledních deset minut do konce prvního poločasu. Utkání se už jen dohrává.

78

Míč za lajnou, odkop od branky provede Kollár.

74

Střídání v týmu FK Mohelnice: ze hřiště odchází Heidenreich, přichází Knýř.

73

73. NĚMEČEK - 4:0

73

S brankami se nám roztrhl pytel, čtvrtý hřebíček do rakve s názvem FK Mohelnice přidává DAVID NĚMEČEK.

71

71. STUDENÝ - 3:0

71

FILIP STUDENÝ nedal brankáři naději a je rozhodnuto o tom, že 3 body zůstanou doma.

70

Žlutou kartu dostává Fiala (FK Mohelnice).

67

Po Vokounově střele si připsal úspěšný zákrok Kollár.

64

Střídání v týmu FK Mohelnice: ze hřiště odchází Svoboda, přichází Olejník.

63

Hosté jsou doslova opaření, na jejich obrat bych si rozhodně nevsadil.

59

59. STUDENÝ - 2:0

59

Je to již o dvě branky a s Mohelnicí to vypadá velmi špatně. FILIP STUDENÝ nedal brankáři sebenší šanci. 2:0!

56

Hosty inkasovaná branka nakopla a jsou teď hodně aktivní.

52

Žlutou kartu dostává Heidenreich (FK Mohelnice).

49

49. KUBA - 1:0

49

Aktivita přinesla ovoce. ROMAN KUBA překonal nešťastně vlastního brankáře Jakuba Horu a posílá Vyškov do vedení.

48

Vyškov vstoupil do druhého poločasu velmi aktivně.

46

Druhý poločas začne přibližně v 17:35.
Viděli jsme velmi bojovný první poločas, ve kterém nepadla žádná branka. Vše je tedy otevřené.

45+1

44

Poslední šance na vstřelení branky byla na kopačkách domácích, ovšem kombinace se nepovedla a odkopávat bude Jakub Hora.

40

Zbývá posledních pět minut prvního poločasu. Branku jsme zatím neviděli, tak třeba se ještě dočkáme.

38

Můžeme zatím sledovat velmi bojovné utkání.

34

Kombiance se Vyškovu nepovedla, odkopávat bude Jakub Hora.

31

Hra se teď mírně vyrovnala.

27

Pro centrovaný míč si došel Ladislav Kollár.

26

Nařízen samozřejmě volný přímý kop pro Mohelnici.

26

Nehyba se provinil faulem, ze který je potrestán žlutým kartónkem.

23

Machálek byl faulován, sudí nařídil volný přímý kop pro Vyškov. Nicméně Hora nebyl ohrožen z téhle standardní situace.

20

Mohelnice je lepším mužstvem. Brankář Ladislav Kollár musí být neustále soustředěný.

16

Hapal spadl a dožadoval se penalty, sudí ji ovšem neřizuje a odkpávat bude Ladislav Kollár.

13

Hapal běžel sám na Kollára. Míč mu ovšem utíkal a Kollár mu ho odkopl do autu.

10

Protiútok Vyškova skončil za lajnou, od branky bude odkopávat brankář Jakub Hora.

7

Živějším týmem je zatím FK Mohelnice. Nicméně Kollár ještě dnes nemusel zasahovat.

3

Do první šance se dostali hosté, ovšem Kollár nakonec nebyl ohrožen a odkopával od branky.

1

Oba týmy už jsou na trávě. Za malou chvíli to vypukne.

MFK Vyškov: Kollár – Studený, Nehyba, Hlavica (C), Matocha, Machálek, Lahodný, Krejčí, Žoček, Jeřábek, Němeček.
Náhradníci: Klimeš – Rozehnal, Hodinář, Hladký, Husár.

FK Mohelnice: Hora – Kuba (C), Fiala, Markovič, Fišara, Habal, Heidenreich, Bača, Svoboda, Vokoun, Bzirský.
Náhradníci: Václav – Marák, Kožela, Pinkava, Muzikant, Olejník, Knýř.

Rozhodčí: Vostrejž – Líkař, Lenfeld.
Přeji hezký sportovní zážitek.
Hezký sobotní podvečer vážení sportovní fandové! 26. kolo MSFL nabízí utkání, ve kterém těžko hledat favorita. Domácí Vyškov přivítá klub FK Mohelnice. Vyškov má v tabulce pouze o bod více než hosté, takže se dá očekávat velmi vyrovnané utkání a drama až do závěrečného hvizdu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.

5:0

konec (0:0)

Branky: 49. Kuba (vla.), 59. Studený, 71. Studený (pen.), 73. Němeček, 83. Nehyba

Karty:   26. Nehyba (VKV) – 52. Heidenreich (MOH), 70. Fiala (MOH)

MFK Vyškov: Kollár – Studený (88. Rozehnal), Nehyba, Hlavica (C), Matocha, Machálek (80. Hodinář), Lahodný, Krejčí, Žoček, Jeřábek, Němeček (84. Hladký).

FK Mohelnice: Hora – Kuba (C), Fiala, Markovič, Fišara, Habal, Heidenreich (74. Knýř), Bača, Svoboda (64. Olejník), Vokoun, Bzirský (88. Muzikant).

Rozhodčí: Vostrejž – Líkař, Lenfeld