Španělská LaLiga

Sevilla FC – CA Osasuna

5:0

konec (3:0)

20.05.2017, 21:00 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, Sevilla • 38. kolo • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 1.16 8.0 13.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (23:07:08)
Držení míče: 73 % : 27 %.
Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 7:3. Rohy: 1:1. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 8:8.
Utkání je za námi a Sevillu dopadlo loučení s letošní sezónou opravdu výborně. Tým doslova zdemoloval sestupující Osasunu v poměru 5:0! Hosté se sice po pauze dostávali o něco více do hry, než před přestávkou, ale góly padaly jen do jejich sítě. V 60. minutě vyslal Mariano parádní pas na Franca Vázqueze a ten pohotovou střelou prostřelil gólmana. Poslední branka utkání pak přišla v 80. minutě, kdy se po kličkované trefil Vitolo.

90+2

90+1

Correa minul, jeho tým to ale trápit nemusí, náskok je opravdu veliký.

90

Rozhodčí nastaví dvě minuty.

90

Nakonec to bylo přes postupnou rozehrávku. Ta se ale moc nepovedla, Osasuna se pro jistotu stáhla na obrannou polovinu.

89

Přímý kop pro hosty, vypadá to na centr z levé strany.

88

Sirigu poslal dopředu dlouhý nákop, Riera jej sklepl hrudí na spoluhráče.

87

Z hlediště se opět nese spokojený potlesk, závěrečné kolo se domácím opravdu podařilo.

86

Ale domácí i útočí. Jejich zatím poslední akci zastavil praporek asistenta sudího – ofsajd.

85

Sevilla chce zápas dohrát s čistým štítem, i proto se snaží držet hru co nejdál od své branky.

84

Zpoza pokutového území vystřelil hostující Riera, Soria ale jeho docela nebezpečný pokus pokryl.

83

Je tady to zmíněné střídání, Michaela Krohna-Dehliho nahradil Pablo Sarabia.

82

Ke střele se odhodlal Kranevitter, branku Osasuny ale netrefil.

81

Na lavičce domácích se chystá poslední střídání, čeká se na vhodnou chvíli.

80

80. VITOLO - 5:0

80

Sevilla právě vstřelila branku!
Další rychlá akce Sevilly. Po obloučku za obranu hostů si zprava naběhl VITOLO, kličkami se zbavil dvou protihráčů, poradil si i s gólmanem a zasunul – 5:0!

5:0

konec (3:0)

Branky: 10. Vitolo, 20. F. Vázquez (Escudero), 35. Jovetić (Vitolo), 60. F. Vázquez (Mariano), 80. Vitolo (Ben Yedder)

Karty:   29. Jovetić (SEV), 62. N'Zonzi (SEV), 67. Kranevitter (SEV) – 56. Oier (OSS)

Sevilla FC: Soria – Mariano, Kranevitter, Lenglet, Escudero – N'Zonzi, Krohn-Dehli (83. Sarabia) – Correa, F. Vázquez (61. Ganso), Vitolo (C) – Jovetić (63. Ben Yedder).
Náhradníci: S. Rico – Ben Yedder, W. Montoya, Sarabia, Ganso, Muňoz, Pozo.

CA Osasuna: Sirigu – C. Clerc (74. Barja), Oier (C), Vujadinović, Mondragón Dosman, Berenguer – R. Torres (67. Olavide), Loé, Čaušić – O. Riera, Kodro (61. Fuentes).
Náhradníci: Mario – U. García, Fuentes, Barja, Buñuel, Olavide, Perea.

Rozhodčí: Carlos Del Cerro – Juan Yuste, Abrahám Álvarez