1:3

konec (1:0)

19.05.2017, 17:00 • 26. kolo • Jakub Kudláč

Tipsport: 3.55 4.0 1.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je konec. Domácí sice po první půli vedli 1:0, ovšem v té druhé Hlučín přeřadil jinou rychlost a po zásluze v Otrokovicích vybojoval tři body. (19:20:53)

90+2

85

Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Kraut, přichází Massaniec.
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Hradil, přichází Issaka.

79

Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Zábojník, přichází Foltýn.

78

Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Foltyn, přichází Jančík.

77

Otrokovičtí mohli snížit ze standardky, balón ale skončil pouze v ochranné síti za bránou.

73

Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Štefek, přichází Hudeczek.

71

Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Mazouch, přichází Ferko.

70

70. Dominik KRAUT - 1:3

70

Hlučín právě vstřelil branku!
Druhá půle zcela jednoznačně patří Hlučínu, který zvyšuje již na rozdíl dvou tref. Po pěti minutách se znovu prosazuje DOMINIK KRAUT, tentokrát krásně do šibenice. 1:3!

65

65. Dominik KRAUT - 1:2

65

Hostující celek v 65. minutě hry otáčí vývoj zápasu! Domácí obrana si opět nepohlídala předbrankový prostor, ze kterého se tentokrát prosadil DOMINIK KRAUT. Ten byl zcela sám před Balážikem a bylo by velké zaváhání, kdyby míč neposlal do brány. 1:2!

49

49. Martin FOLTYN - 1:1

49

Čtvrtá minuta druhé půle je časem, kdy hosté srovnávají stav zápasu! MARTIN FOTLYN dostal míč k noze v malém vápně a nekompromisně jej poslal pod horní tyčku. 1:1!

47

Žlutou kartu dostává Kurtin (FC Viktoria Otrokovice).

45+2

Domácí mohli jít do kabin s dvougólovým vedením! Po faulu Štefka zahrával standardku z hranice vápna Mazouch. Jeho pokus k tyči nebyl vůbec špatný, každopádně Hampel jej vytěsnil na roh. Z toho už Viktorka gól vstřelit nedokázala, každopádně po půli vede o branku.