1:3

konec (0:2)

17.05.2017, 18:30 • O Evropskou ligu • Jan Prošek

Tipsport: 2.74 3.4 2.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí fotbalisté nestačili na svého soupeře, vstřelili jednu branku a prohráli 1:3. Utrecht podal od první do poslední minuty zodpovědný výkon. Hosté se mohli spolehnout na svého brankáře, David Jensen se kromě dobrého výkonu často zapojoval do rozehrávky a pomáhal tak obráncům. (20:24:57)

90+3

90+3

Míč do hry od své branky uvede hostující brankář. David Jensen volí dlouhý výkop.

90+2

V poklidném tempu se zápas dohrává, hosté kontrolují hru a nikam se neženou.

90+1

Tři minuty se budou nastavovat.

90

Domácí mají k dispozici rohový kop, akce nemohla být pro postavení mimo hru zakončena.

90

Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, zda se bude nastavovat.

88

Domácí se nyní dostali k rychlé akci po levé straně a málem se jim podařilo snížit. Proti byl ale brankář David Jensen, který dokázal na poslední chvíli zasáhnout.

87

V poklidném tempu se zápas dohrává, další hostující střelu vyslal na branku domácích Yassin Ayoub.

85

Hosté zkusili rychle rozehrát roh, ale domácí obrana si dokázala poradit s rychlou akcí soupeře.

84

Erwin Mulder kryje další střelecký pokus hostů. Ramon Leeuwin se jako obránce pustil do útočné akce, jeho střelecký pokus odkázal brankář vyrazit na rohový kop.

83

Sean Klaiber trefil po hlavičce a tečování výborného centru spoluhráče brankovou konstrukci.

82

Střídání v týmu FC Utrecht: ze hřiště odchází Jeff Hardeveld, přichází Edson Braafheid.

81

Erwin Mulder se zapojil do rozehrávky domácích, ti se pokouší ještě něco vymyslet, ale mnoho času už nemají.

80

Dostáváme se do poslední desetiminutovky zápasu. Více ze hry mají momentálně hosté, kteří vedou o dvě branky. Akci Utrechtu vedl Sébastian Haller.

79

Martin Ödegaard se probojoval do zakončení, ale jeho střelecký pokus byl zablokovaný.

77

Doke Schmidt si připsal velmi dobrý obranný zákrok, kterým na poslední chvíli zastavit akci soupeře.

76

Střídání v týmu SC Heerenveen: ze hřiště odchází Wout Faes, přichází Henk Veerman.

74

Hraje se zejména na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene. Domácí myslí zejména na defenzivu.