0:2

konec (0:0)

23.04.2017, 11:00 • Areál Na Stoupách • 25. kolo • Petr Jindra

Tipsport: 1.7 4.0 3.21 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Nastavená minuta nám již nic nepřinesla a s konstatováním, že hosté zvítězili na Vysočině 2:0 se s Vámi loučím. Přeji hezký den. (12:53:09)

90+1

90

Jihlava se vydává do útoku a to bude asi její poslední šance korigovat výsledek...

88

Dukla právě vstřelila branku!
Dukla, chvíli před koncem, navyšuje své vedení. VOJTĚCH BRABENEC utekl obraně domácích a střílí branku – 0:2.

86

Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Edmond, přichází Brabenec.

84

Edmond vyslal hezkou kolmou přihrávku, na poslední chvíli obránci Jihlavy danou situaci ubránili.

82

Začal i foukat silný vítr a míč mění směr letu. Uvidíme jak se s tím, především domácí hráči dokáží vyrovnat a zda dokáží srovnat stav zápasu.

80

Nicméně vzrušení předčasné, jednalo se o ofsajd. Na hřišti nám začalo deset minut před koncem zápasu sněžit.

80

Jihlava zahrávala rohový kop, po kterém Beseda trefil břevno hostující branky.

76

Vlček se snažil zakončit z pravé strany a to se mu povedlo, avšak jen do brankáře Soukupa.

74

Preisler vystřelil nad bránu domácích.

73

Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Gábor, přichází Stýblo.

67

Domácí jsou evidentně rozhozeni, Edmond po hrubce domácí obrany mohl dát druhou branku. Soukup ale včas vyběhl a skóre se nemění.

66

EMANNUEL EDMOND se nakonec přece jen prosazuje. Soukup penaltu sice vyrazil, míč si našel cestu zpět k domácímu hráči a EDMOND EMMANUEL nakonec napravuje svůj nepovedený pokutový kop.