konec (1:0, 1:1, 2:0)

22.02.2017, 01:30 • Amalie Arena, Tampa • Jiří Sameš

Tipsport: 2.06 3.83 3.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to již vše. Za pozornost děkuje Jiří Sameš. Těším se u dalšího onlajnu a přeji hezký zbytek noci! (04:34:29)
Lightning odehrají další utkání 24. února na domácím ledě v Amalie Areně proti Calgary Flames.
Oilers čeká další utkání už zítra. Představí se na ledě Floridy Panthers.

3. hvězda: Tyler Johnson (TBL) 0+2
Utkání mezi Lightning a Oilers skončilo. Domácí se radují z vítězství 4:1. Skóre otevřel v páté minutě po akci 2 na 1 Ondřej Palát. Ten přidal také druhou branku, a to 16 vteřin po začátku druhé třetiny. Krátce po polovině zápasu snížil Iiro Pakarinen. Do třetí dvacetiminutovky však nastoupili Lightning opět výtečně, když Nikita Kučerov trefil horní růžek Brossoitovi branky. Oilers se pak podařilo snížit, jenže branka neplatila pro ofsajd. Čtvrtou branku (technická branka) pak přidal Vladislav Naměstnikov.

59:59

59:59 Vladislav NAMĚSTNIKOV - 4:1

59:59

Tampa právě vstřelila branku!
VLADISLAV NAMĚSTNIKOV už ujížděl Maroonovi, který útočníka Tampy zahákoval a byla tak přiznána technická branka. Pro Naměstnikova osmá branka sezony. Asistence: Nikita Kučerov.

59:05

Stralman jen těsně minul prázdnou klec! Píská se tak zakázané uvolnění Tampy.