7:5

konec (1:2, 3:2, 3:1)

21.02.2017, 18:00 • RT TORAX ARENA • 39. kolo • Soňa Molatová

Tipsport: 1.25 6.2 6.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V průběhu utkání to sice s Porubou vypadalo bledě, v poslední třetině se však povedlo Toraxu dokonat obrat, na čemž měl lví podíl svými třemi góly Zachar, a tři body zůstávají v Ostravě.

Od úvodního vhazování neuplynula ani minuta a Bobři šli do vedení, zvládli si vybudovat několikrát jednogólový náskok, na což ale Poruba vždy dokázala odpovědět. Valašskému Meziříčí pak nevyšla poslední třetina a domácí tak vyhrávají 7:5. Pro tuto chvíli je to ze zimního stadionu v Porubě vše, přejeme příjemný zbytek středečního večera. (20:20:17)

59:39

Patrně to nebude gól, ale spíše vyloučení, co uzavře dnešní utkání. Jak již v poslední třetině začíná být zvykem, opět současné. Za hákování putuje na trestnou Martiník (VAL) a Peslar (POR), který nafilmoval pád. Oba na dvě minuty.

59:27

Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
V posledních sekundách utkání se povedlo snížit DAVIDU VARGOVI, jehož střela z kruhu zapadla za záda Kubáně.
Asistence: Zbyněk Žabčík a Václav Studený.

58:39

Hlaváč s Jáchymem opustili trestnou lavici, porubského útočníka však vystřídal Martin Piecha (POR), který zůstane dvě minuty za podražení.

57:38

Hra se přelévá z jednoho konce hřiště na druhý, Bobři by ještě s výsledkem rádi něco udělali, kdežto Porubě stačí zápas už jen kontrolovat.

56:38

Hlaváč (VAL) se provinil sekáním, za což ho před vyloučením čekalo ještě ruční vyřízení ze strany Jáchyma (POR). Oba míří na trestnou lavici, kde stráví dvě minuty.

56:38

Poruba právě vstřelila branku!
MICHAL SZTEFEK využívá přesilovku a šikovnou střelou posílá kotouč za záda Oczadleho. Asistence: Ondřej Slováček.

55:38

Vyloučen je také Václav Studený (VAL), dostává dvě minuty za držení hole.

55:14

Po zastavení hry se do sebe u domácí brány pustili Jan Dresler (POR) s Tomášem Bruncem (VAL). Za oboustrannou hrubost posílá rozhodčí oba hříšníky na dvě minuty na lavici hanby.

54:57

Po Dvořákově nahození raději Kubáň uklidil kotouč za bránu.

53:41

Zachar nahodil puk do mezikruží, kde počítal s tím, že si jej přebere Jáchym. Obrana hostů ale byla rychlejší a z akce tak sešlo.

53:13

Nedbálkovu ránu od mantinelu si Kubáň přidržel na hrudi.

51:58

Dvořák poslal kotouč na Kubáně, který se po puku natáhl. Touš mu ale utekl a tak musela pomoci porubská obrana.

50:42

Zachar si v neutrální zóně přebral kotouč a uháněl za Oczadlym, ale obrana hostů se včas vzpamatovala a kotouč porubskému kapitánovi zabavila.

49:41

Dreslerovu ránu si strážce valašskomeziříčské svatyně pohlídal.

48:29

Zacharova dělovka zaduněla o mantinel za Oczadlym.

47:07

Vaněk sotva opustil trestnou lavici, nabral na hůl kotouč a spolu se Slováčkem zamiřil k bráně hostů. Střela rozjetého Slováčka ale minula svatyni Bobrů.

46:20

Bobrům se zatím nedaří porubskou bránu ohrozit.

7:5

Branky a nahrávky: 8. Peslar (Kaluža, Jáchym), 22. Zachar (Jáchym), 24. Zachar (Jáchym), 38. Zachar (Vaněk, Slavík), 45. Piecha (Kaluža), 45. Kafka (Ballner), 57. Sztefek (Slováček) – 1. Studený (Varga D., Hladiš), 13. Kývala (Dvořák), 23. Pořický (Podešva, Martiník), 32. Dalajka (Báchor, Hlaváč), 60. D. Varga (Žabčík, Studený)

HC RT TORAX Poruba 2011: Kubáň (Čech) – Rudl, Dresler, Adamík, Puškár, Kaluža, Bail, Puzič, Peslar – Ballner, Kafka, Piecha (A), Seidler, Kuťák, Slavík, Jáchym, Slováček, Zachar (C), Sztefek, Vaněk, Tomčák

HC Bobři Valašské Meziříčí: Matoušek (Oczadly) – Nedbálek, Mikel, Hajda, Báchor (C), Žabčík, Baroš, Pernický – Kuchařík, Kývala, Dalajka, Pořický, Brunec (A), Dvořák, (A), Hlaváč, Martiník, Studený, Hladiš, Varga D., Podešva J.

Rozhodčí: Fiedler – Rychlý, Vengřín

00:33 VAL 0:1 Studený (Varga D., Hladiš)
01:44 POR 2 Peslar, nedovolené bránění
03:46 VAL 2 Dalajka, vysoká hůl
05:47 VAL 2 Podešva, hákování
07:21 POR 1:1 Peslar (Kaluža, Jáchym)