6:7

konec (1:3, 2:4, 3:0)

18.01.2017, 01:00 • Madison Square Garden, New York • Petr Sumbal

Tipsport: 1.95 3.95 3.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to už pro tento velmi pěkný zápas vše, klidný zbytek noci, případně už dobré ráno přeje Petr Sumbal. (04:06:03)
Dnešní utkání sledovalo 18 006 diváků. Madison Square Garden byla zaplněna do posledního místa.
Zablokované střely: 12:20
Úspěšnost zákroků brankářů: Lundqvist 74,1%, Hellberg 100% : Niemi 78,6%, Lehtonen 100%
Trestné minuty: 9:11
Využití přesilovek: 1/2:1/1
Hity: 30:23
Vyhraná vhazování: 51%:49%
Střely na bránu ve třetí třetině: 25:4
Zápas, který přinesl drama až do samého konce se prodloužení nakonec nedočká. Přestřelku o jeden gól lépe zvládli hosté a vyhrávají 7:6 a to i přesto, že třetí třetina se jim vůbec nepovedla a prohráli ji 0:3. Skvělý comeback však nakonec Rangers nedotáhli do konce. Po dvou třetinách prohrávali 3:7 a nakonec prohráli jen o gól. Moc často se nestává, že by oba týmy odvolaly brankáře. Tentokrát tomu tak bylo a ani jeden z náhradníků gól nepustil. Magnus Hellberg si zachytal celou třetí třetinu, Kari Lehtonen byl v brance Dallasu zhruba 13 minut.

59:55

Obrovská tlačenice se odehrává před Lehtonenem, je těžké se zorientovat, ale minimálně tři střely nebo dorážky musel likvidovat Lehtonen.

59:48

Esa Lindell je vyloučen za nedovolené bránění Ricka Nashe. Rangers mohou zkusit početní výhodu šest na čtyři.

59:48

Kari Lehtonen se pokusil přes celé hřiště trefit prázdnou branku, ale puk ji těsně minul. Navíc jeho cestu sledoval Ryan McDonagh a gól by stejně nejspíš Lehtonenovi nedopřál.

59:35

Další pokus o trefení prázdné branky Stars nevyšel.

59:11

Ani teď se po vyhození Dallasu icing nepíská.

59:01

Oddechový čas pro domácí.

59:01

Dallas se pokusil trefit prázdnou bránu přes celé hřiště, puk tečoval Holden, takže se nejedná o icing a Hellberg se vrací do brány, protože se bude vhazovat ve středovém kruhu.

58:48

Dallas dostává kotouč ze svého pásma.

58:30

A nyní je již Magnus Hellberg odvolán a Rangers to zkouší v šesti.

6:7

Branky a nahrávky: 1. Stepan (Kreider, Zuccarello), 30. Zibanejad (Rick Nash, Bučněvič), 33. Bučněvič (Klein, Clendening), 44. Kreider (Stepan, Zibanejad), 46. Stepan (McDonagh, Zuccarello), 48. Zibanejad (Rick Nash, Bučněvič) – 13. Eaves (Ja. Benn, Seguin), 13. Sharp (Faksa), 18. Ja. Benn (Eakin, Eaves), 25. Roussel (Korpikoski), 33. Sharp (D. Shore, Faksa), 36. Cracknell (Korpikoski, Hudler), 38. Eakin (Eaves, Ja. Benn)

New York Rangers: Lundqvist (40. Hellberg) – Skjei, McDonagh (C), Girardi (A), Holden, Klein, Clendening – Zuccarello, Stepan (A), Kreider – Bučněvič, Zibanejad, Rick Nash – J. T. Miller, K. Hayes, Grabner – Fast, Pirri, Vesey.

Dallas Stars: Niemi (48. Lehtonen) – Klingberg, Lindell, Johns, Oduya, Nemeth, Hamhuis – Eaves, Seguin, Ja. Benn (C) – Hudler, Spezza (A), D. Shore – Cracknell, Eakin, Roussel – Sharp (A), Faksa, Korpikoski.

Rozhodčí: Dean Morton, Mike Leggo – Tim Nowak, Pierre Racicot

00:27 NYR 1:0 Stepan (Kreider, Zuccarello)
12:16 NYR 2 Kreider, nedovolené bránění brankáři
12:34 DAL 1:1 Eaves (Ja. Benn, Seguin)
12:48 DAL 1:2 Sharp (Faksa)
17:54 DAL 1:3 Ja. Benn (Eakin, Eaves)