8:3

konec (0:2, 4:0, 4:1)

03.12.2016, 18:00 • DD Eletromont Aréna • 19. kolo • Alan Šrámek (@TramekCZ)

Tipsport: 1.3 5.5 6.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno. Vrchlabí zvládlo další domácí utkání, které se jim podařilo zvrátit ve druhé třetině. Třetí třetina byla v režii domácích, kteří se ve třetí třetině radovali ještě čtyřikrát a po celkovém vítězství 8:3 si mohou připsat další tři body do tabulky. (20:15:14)

59:29

Vyloučení v týmu HC Draci Bílina (Václav Moučka – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

59:29

Vrchlabí vstřelilo branku!
Stý gól domácího týmu v letošní sezóně zaznamenal střelou do odkryté klece JIŘÍ ŠIMONÍČEK, který tak potěšil domácí příznivce. Asistence: Dominik Novák, Tomáš Jirků.

59:02

Je tu sedmá branka domácích. Klementovu ránu tečoval MICHAL PROCHÁZKA, který mířil přesně do pravého horního rohu hostující branky. Asistence: Martin Klement, Martin Filip.

58:39

Draci se dostali ke kotouči a ihned ho napálili za branku Abraháma.

58:16

Vyloučení v týmu HC Draci Bílina (Zdeněk Petráš – 2 min., sekání).

58:01

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:33

Kotouč mají v držení hosté, ovšem nikam s ním nespěchají. O vítězi utkání je téměř rozhodnuto.

56:53

Mouček nastavil přesně lapačku po střele Tomáše Bláhy. Vhazovat se bude v obranném pásmu Bíliy.

56:27

Vrchlabští hokejisté začali útočnou akci od vlastní branky, do šance se však nedostali.

56:01

Drakům se podařilo vyvést puk do bezpečí a odchází střídat.

55:17

Petráš se snažil protlačit do šance Baránka, ale domácí obrana včas zakročila a nyní se sami ženou do útoku.

Dnešní utkání sleduje 749 diváků.

54:03

Domácí docílili branky, ale ta nemohla být uznává vzhledem k postavení mimo hru.

53:27

Kotouč je převážně ve středním pásmu. Domácí se soustředí na obrannou činnost a nikam se s kotoučem neženou.

52:52

Hraje se ze strany na stranu, avšak žádné vážnější šance jsme se momentálně nedočkali.

51:25

Draci právě vstřelili branku!
Závěr utkání může být ještě zajímavý. DAVID DUNKO nabral rychlost a pláchl domácí obraně. Hostující útočník zvolil střelu a se štěstím dokázal propálit Abraháma mezi betony. Asistence: Martin Baránek.

8:3

Branky a nahrávky: 32. Klement (Filip, Šťastný), 36. Šťastný (Filip), 36. M. Procházka (Filip, Šťastný), 38. Klement (Urban), 41. Maďar (Bláha), 46. Jirků (Maďar), 60. Procházka (Klement, Filip), 60. Šimoníček (Novák, Jirků) – 8. J. Procházka, 11. Baránek (Polák, J. Procházka), 52. Dunko (Baránek)

HC Stadion Vrchlabí: Abrahám (Jelínek) – Klement, Hejda, Jirků, Matějček, Jandejsek, Chleborád, Kadavý – M. Procházka, Filip "C", Šťastný, Oppelt, Miškovský, Novák, Krsek, Šimoníček, Bláha, Čurda, Urban, Maďar

HC Draci Bílina: Mouček (Lisý) – Moravec, Machač, Brettschneider, Fučík, Zeman, Polák "C", J. Procházka, Baránek, Kolíček, Petráš, Kučera, Bačák, Frič, Dunko

Rozhodčí: Barek – Huryta, Urubčík