1:2

konec (0:0, 1:1, 0:1)

03.12.2016, 08:00 • Platinum Arena • Jan Prošek

Tipsport: 7.1 6.5 1.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V tomto dramatickém zápase vyhrává hostující celek. Dlouhou dobu byl duel bezbrankový, pak se dostali do vedení domácí díky brance Zohorny. Hosté bleskově odpověděli. Ve třetí třetině se prosadil Petrohrad, který tak vyhrává 2:1. (10:35:04)
Československá stopa v zápase
Jan Kolář (CHA) 0+0, 3 střely, čas na ledě 22:15
Tomáš Zohorna (CHA) 1+0, 4 střely, čas na ledě 18:52

59:54

Puk je ve středním pásmu, kde hra také končí.

59:34

Petrohrad srdnatě bojuje, nedává soupeři ani metr ledu bez boje.

59:20

Mnoho času domácím na vyrovnání nezbývá.

59:10

Oddechový čas pro domácí.

58:40

Domácí odvolávají brankáře, zkouší to v šesti.

58:06

SKA se osvobozuje, posílá puk daleko od své branky.

57:40

Domácí jsou aktivnější, vybojovali si útočné pásmo. Snaží se na branku Petrohradu mířit z každé pozice.

56:46

Oba týmy hrají v plném počtu. Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:30

Ilja Kovalčuk se znovu pokoušel dostat do zakončení, ale ke střele se neprobojoval.

56:02

Osobních soubojů začíná přibývat, že byl se hrál bezkontaktní hokej, to opravu ne.

55:33

Sledujeme hru čtyři na čtyři. Hraje se zejména ve středním pásmu. Domácí se snaží vyrovnat, ale soupeř je do šancí nepouští.

54:46

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Kristian Kuusela – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Sergej Plotnikov – 2 min., hrubost).

53:30

Rozhodnout mohl Ilja Kovalčuk, který v brejku nedokázal překonat domácího brankáře. Juha Metsola drží naděje svého týmu.

52:45

Velmi dobře takticky hrají hostující hokejisté, kteří si drží jednobrankové vedení.

52:00

Amur se snaží vyrovnat, ale další jeho akci brzdí postavení mimo hru.

51:42

Domácí jsou mírně aktivnější, ale mají problémy s přesností zakončení.

1:2

Branky a nahrávky: 34. T. Zohorna (Aťušov, Metsola) – 35. Širokov (Rukavišnikov, Kablukov), 43. Širokov (Kovalčuk, J. Jakovlev)

Amur Chabarovsk: Metsola (Andrjuchov) – J. Kolář, Kondratěv, Aťušov, Malevič, Kosmačjov, Kamalov, Jelesin – T. Zohorna, Kuusela, Ramstedt – Vl. Ušenin, Byvalcev, Litovčenko – Kapustin, Stasjuk, Romancev – Nazarov, Ruděnkov, V. Popov.

SKA Petrohrad: Šesťorkin (Ivannikov) – A. Bělov, J. Jakovlev, Hersley, Chafizullin, Zubarev, Rukavišnikov, Rykov – S. Plotnikov, Tichonov, Kovalčuk – Prochorkin, Dadonov, N. Gusev – Moses, Koskiranta, Děrgačjov – Chochlačjov, Ketov, Kablukov – Širokov.

Rozhodčí: Belov, Beljajev – Lazarev, Sazonov

Diváci: 7 100

12:11 CHA 2 J. Kolář, sekání
13:06 PET 2 Kovalčuk, sekání
17:13 PET 2 HL Moses, příliš mnoho hráčů
34:00 CHA 1:0 T. Zohorna (Aťušov, Metsola)
34:29 PET 1:1 Širokov (Rukavišnikov, Kablukov)