konec (1:1)

03.12.2016, 20:00 • Regenboogstadion, Waregem • 17. kolo • Karel Jedlička

Tipsport: 1.45 4.55 6.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+5

Konec zápasu. V dnešním utkání se zrodil překvapivý, ale naprosto spravedlivý výsledek. Domácí v prvním poločase předvedli dvě povedené akce, z jedné z nich skórovali. Hosté dokázali potrestat srážku brankáře se spoluhráčem při standardní situaci a vyrovnat, jinak se ale na trávníku neudálo naprosto nic zajímavého a velice podprůměrný fotbal bez šancí skončil 1:1. (21:54:05)

90+5

Sudí ještě nechává pokračovat, ale domácí jsou v křeči.

90+4

Erdin Demir vidí žlutou kartu za zakopnutí míče.

90+4

Taktické střídání v poslední nastavené minutě. Odchází Julian Michel, nastupuje Jonathan Mananga.

90+2

Hraje se na polovině domácích, to Beverenu naprosto vyhovuje. Fanouškům ještě zabrnkal na nervy riskantní kličkou Bossut.

90+1

Utkání bude nastaveno o 4 minuty.

90

Až v poslední minutě poprvé střídá hostující trenér Janevski. Ze hřiště odchází pokopaný Siebe Schrijvers, nastupuje Alessandro Cerigioni.

88

Poslední střídání Zulte-Waregemu: odchází Soualiho Meïté, nastupuje Jens Naessens.

87

Beveren se z teprve druhého rohu dostal k zakončení, Ganova prudká hlavička proletěla nad břevnem.

86

Waregemu se vůbec nedaří, rozdíl mezi prvním a třináctým celkem tabulky není nijak znát. Teď byli domácí ještě rádi, když po rychlé narážečce zachránil situaci na malém vápně čistým skluzem Lepoint.

84

Další fotbalista ve žlutém se svíjí na trávníku a míří k němu beverenští zdravotníci. Pískot je ovšem tentokrát zbytečný, Schrijverse skutečně bolestivě zasáhl podrážkou domácí Lepoint.

82

A po pár vteřinách hry pro změnu leží na zemi Camacho. Beveren by určitě bod bral všemi deseti.

81

Na trávník se bez kontaktu s protihráčem zřejmě po špatném došlápnutí svalil hostující Myny. Rozhodčí přerušil hru k velké nelibosti domácího publika.

80

Nepřesnost střídá nepřesnost, dnes večer to není fotbal ke koukání...

78

Roh rozehrál opět Onur Kaya, čerstvý Oulare míč přizvedl na zadní tyč a tam z velmi ostrého úhlu hlavičkoval nepřesně Leye.

77

Hostující defenzíva byla dobře zformovaná, ubránila se i opakovanému centru, nakonec po souboji u čáry šestý roh pro lídra tabulky.

76

Camacho skluzem sejmul Leragera a je potrestán žlutou kartou. Kromě toho je tu velmi zajímavý přímý kop pro Zulte Waregem.

75

Alessandro Cordaro opouští trávník, čerstvým mužem v sestavě domácích je Obi Oulare.