Lukáš Sedlák (CBJ) 0+0, 3 střely, čas na ledě 8:45
Michal Kempný (CHI) 0+0, 1 střela, čas na ledě 13:44
Richard Pánik (CHI) 1+1, 1 střela, čas na ledě 19:26
1. Sergej Bobrovskij (CBJ) 32 zák., 2 góly, 94,1%
Střely na branku – 4:11 (28:34)
Zblokované střely – 7:4 (20:9)
Trestné minuty – 4:0 (8:4)
Hity – 5:1 (20:10)
Je konec! Hokejisté Columbusu si připisují první vítězství v sezóně, když udolali silné Chicago 3:2! Černí jestřábi se ve třetí části ze všech sil snažili o zvrat. Ve 46. minutě snížil na rozdíl jediné branky pohotovou tečí Forslingovy nabídky Richard Pánik, ale to byl také poslední gól, který v zápase padl. Nejblíže vyrovnání byl v závěru utkání Brent Seabrook, jehož střela skončila na tyčce.

59:53

Dubinski mohl rozhodnout, jeho střelu ale zastavil obránce Campbell!

59:01

Poslední minuta, hosté hrají bez gólmana!

58:37

Teď měli domácí velké štěstí! Rána Brenta Seabrooka skončila na tyčce! Columbus v plném počtu.

57:44

Další ránu vyslal na Bobrovského Brent Seabrook. Gólman Blue Jackets opět na místě.

57:03

Z levého kruhu střílel Duncan Keith. Bobrovskij puk vytěsnil vyrážečkou.

56:34

Na trestnou lavici jde Matt Calvert! Ten totiž sestřelil brankáře Crawforda, který vyjel daleko ze své branky, aby před forvardem Columbusu odpálil puk.

56:27

Hosté budou hrát přesilovku! Zatím se ale hraje a při signalizované výhodě minul z levého kruhu těsně branku Seebrook.

55:25

Bobrovskij si zkomplikoval situaci, když mu z lapačky vypadlo lehké nahození. Hosté tak pokračovali v náporu, ovšem brankář Columbusu vše napravil zákrokem proti ráně Michala Kempného, která zůstala v jeho výstroji.

55:03

Corey Crawford drží svůj tým ve hře o body! Gólman Chicaga zastavil betonem samostatný únik Brandona Saada a následně stačil zlikvidovat i dorážku Alexandera Wennberga! Další reklamní přestávka.

3:2

Branky a nahrávky: 11. Werenski (Wennberg, N. Foligno), 25. N. Foligno (Werenski, Atkinson), 34. W. Karlsson (D. Savard, Hartnell) – 23. Motte (Toews, Pánik), 46. Pánik (Forsling, Anisimov)

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (McElhinney) – S. Jones, R. Murray, D. Savard, Werenski, Nutivaara, J. Johnson – Atkinson, Dubinsky, N. Foligno (C) – Calvert, Wennberg, Saad – Anderson, W. Karlsson, Hartnell – Bjorkstrand, Sedlák, Jenner.

Chicago Blackhawks: Crawford (Darling) – Hjalmarsson, Keith, Seabrook, Kempný, T. van Riemsdyk, Campbell, Forsling – Pánik, Toews (C), Motte – P. Kane, Anisimov, Panarin – Hartman, Schmaltz, Rasmussen – Krüger, Tootoo.

Rozhodčí: Benk, Pollock – Grandt, Brisebois

Diváci: 15789

04:44 CBJ 2 Hartnell, sekání
06:30 CBJ 2 R. Murray, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
10:26 CHI 2 Kempný, nedovolené bránění
10:50 CBJ 1:0 Werenski (Wennberg, N. Foligno)