Extraliga staršího dorostu

Rytíři Kladno – HC Slavia Praha

2:3

po prodl. (0:0, 2:1, 0:1 - 0:1)

21.10.2016, 16:00 • ČEZ stadion, Kladno • 16. kolo • Info o změnách stavu (David Mencl (@davidmencl))

Konec zápasu. (18:24:01)

60:54

Slavia právě vstřelila branku!
Ani ne po minutě nastaveného času rozhoduje o osudu zápasu přesnou střelou slávistický forvard JAN KERN. Slavia si tedy odváží z Kladna dva body. Bez asistence.

60:01

60:00

59:46

57:46

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Všetečka – 2 min., příliš mnoho hráčů).

52:59

Hosté sice přesilovou hru nevyužili, ale pár sekund po jejím konci překonal Jirouška VIKTOR MARTÍNEK a srovnal na 2:2. Asistence: Jan Kern a Jakub Šilhan.

52:47

Rytíři jsou v plném počtu.

51:27

50:47

Slávisté dostávají možnost početní výhody. Pavel Karásek (KLA) jde sedět na trestnou za nesportovní chování.

49:27

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Vobořil – 2 min., podražení).

40:42

40:01

40:00

38:42

Červenobílí mají možnost vyrovnat, Pavel Husarik (KLA) dostává dvě minuty za napadení.

37:00

Kladno právě vstřelilo branku!
Sešívaní sice přežili přesilovou hru domácích, ale pět vteřin po uplynutí Všetečkova trestu propálil MARTIN BLÁHA. Rytíři tak otáčejí skóre zápasu. Asistence: Pavel Karásek.

36:55

Pražané hrají v plném počtu.

34:55

Další trest pro hostujícího hráče, na trestnou lavici musí Robin Všetečka (SLA).

33:04

Tak nakonec se domácím daří vyrovnat, povedlo se jim to při hře v pěti na obou stranách! Po přihrávce Husarika se přesně za Veckova záda trefil ADAM PENC! Asistence: Pavel Husarik.

2:3

Branky a nahrávky: 34. Penc (Husarik), 37. M. Bláha (Karásek) – 24. Martínek (Stark, Melovič), 53. Martínek (Kern, Šilhan), 61. Kern

Rytíři Kladno: Jiroušek (Altrichter) – Veber, Zich, Šmatlák, Haspeklo, Kryll, Müller – Karásek, Penc, Březina. Svoboda, Stůj, Bernat, M. Bláha, O. Bláha, Husarik, Rendla

HC Slavia Praha: Vecka (Kodad) – Duda, Vobořil, Melovič, Stark, Holý, Macek, Zderadička – Martínek, Grim, Brož – Všetečka, Kern, Šilhan – Hnát, Marek, Vaniš – Furch

Rozhodčí: Prchal – Horažďovský, Ondráček

06:05 SLA 2 Stark, podražení
06:40 SLA 2 Holý, krosček
10:39 KLA 2 Veber, podražení
13:23 SLA 2 Macek, nedovolené bránění
19:35 SLA 2 Šilhan, držení protihráče