4:2

konec (1:1, 3:1, 0:0)

21.10.2016, 17:20 • DRFG Arena • 14. kolo • Matěj Laža

Tipsport: 1.35 6.5 6.33 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní utkání v jihomoravské metropoli je u konce. Brněnská Kometa porazila ševce ze Zlína poměrem 4:2. Nejlepšími hráči utkání se stávají Roberts Bukarts a Martin Erat. Poslední třetina se nesla spíše ve znamení zlínské snahy vyrovnat, k čemuž neměli určitě hosté daleko, nicméně svoje obrovské příležitosti proměnit nedokázali a z Brna tak odjíždějí s prázdnou. Ode mne je to pro dnešek vše, přeji hezký zbytek pátečního večera. Na počtenou.

Střely na branku: Kometa 29, Zlín 28. (19:42:03)

59:40

Kvapilova střela bekhendem se neujala.

59:20

Kometa je s pukem ve vlastním pásmu a konec utkání si asi už chce pohlídat.

58:39

Domácí už hrají v plném počtu.

58:38

Dočekal odvrátil atak soupeře a vyrazil do protiútoku, nakonec se dostal až před Kašíka, který si připsal úspěšný zákrok.

58:15

Říčka z mezikruží netrefil bránu!

58:02

Puk se opět otřel o ochrannou síť, vhazovat se bude před Čiliakem.

57:55

Podešva nezvládl souboj na modré čáře a vyhnal svůj tým z útočného pásma.

57:47

Bukartsův pokus z levého kruhu zase vyrazil Čiliak do ochranné sítě.

57:36

Marušákova bomba mířila nad brněnskou svatyni.

57:17

Opět Dočekal, tentokrát vyhazuje přes všechny čáry.

56:54

Do pásma nepustil soupeře ani Dočekal.

56:40

Zaťovič vyvezl kotouč a nahodil jej za Kašíkovu bránu.

55:59

Hosté jsou už v plném počtu a začíná jejich necelé tři minuty dlouhá přesilová hra.

55:40

Kotvanovi nesedla střela od modré čáry a domácí mohli jít do přečíslení, nakonec však nepřišlo ani zakončení z brněnských hokejek.

55:09

Ofsajd domácích. Hra je přerušena.

54:50

Hraje se zatím ve čtyřech na obou stranách, Kováčik se snaží vymyslet přihrávku, která by překonala obranný val soupeře.

54:41

V obrovské šanci se ocitl Kvapil, vystřelil do tyčky, i kdyby se trefil, tak by však branka neplatila. Před Kvapilovou střelou zasáhl Martin Nečas (KOM) Miroslava Blaťáka hokejkou do obličeje a inkasuje dvě plus dvě minuty.

4:2

Branky a nahrávky: 5. O. Němec (M. Erat), 26. Zaťovič (M. Kvapil, M. Erat), 31. M. Erat (M. Kvapil, Štencel), 32. Vincour (Gulaši) – 18. P. Holík (Bukarts, Kotvan), 31. Vlach (Matějíček)

HC Kometa Brno: Čiliak (Vejmelka) – Štencel, O. Němec, Gulaši, Kováčik, Malec, Trška, F. Král – M. Kvapil, Nečas, M. Erat – Zaťovič, Čermák (C), Vincour – Hruška, V. Němec, Haščák – J. Káňa, T. Havránek, Dočekal – Dvořák.

Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Kotvan, Marušák (C), Blaťák, Bořuta, Žižka, Matějíček, Horák – Říčka, P. Holík, Bukarts – Chytil, Vlach, Honejsek – Goiš, Podešva, Kubiš – Popelka, Gago.

Rozhodčí: Pešina, Čech – Frodl, Zavřel

03:40 ZLN 2 Matějíček, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
04:35 KOM 1:0 O. Němec (M. Erat)
11:42 ZLN 2 Podešva, podražení
15:46 KOM 2 M. Erat, krosček
17:20 ZLN 1:1 P. Holík (Bukarts, Kotvan)