po s.n. (2:0) (0:0, 1:0, 1:2 - 0:0)

21.10.2016, 18:30 • Minsk Arena • Patrik Sandev (@Thimpu25)

Tipsport: 2.35 3.9 2.62 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany vše, u dalších on-line přenosů brzy na shledanou. (21:03:40)
Vítězství nakonec Dinamo strhlo na svou stranu, nicméně proti Torpedu se na něj zbytečně nadřelo. Ještě tři minuty před koncem vedlo o dvě branky, avšak závěr absolutně nezvládlo a posadilo soupeře na koně. Naštěstí domácím daleko lépe vyšly samostatné nájezdy, proměnili dva, zatímco hosté ani jeden.

Matt ELLISON - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Dinamo Minsk.
Autorem vítězné branky je MATT ELLISON.

3. série 2:0

Ellison dokázal vyzrát na Proskurjakova střelou do horínho růžku.

2. série 1:0

Daugavinš to zkoušel do horní poloviny branky, trefil však pouze vyrážečku Scrivense.

Stěpanov našel mezírku mezi betony Proskurjakova, který si tenhle prostor vůbec nepohlídal.

1. série 0:0

Pettersson to myslel možná až moc komplikovaně. I proto z úhlu Scrivense nepřekonal.

Matěruchin kličku hodně pokazil, Proskurjakov si v pohodě poradil.

Samostatné nájezdy začínají.
Prodloužení nám nic zajímavého nepřineslo, tedy snad až na chvilkovou početní výhodu Dinama. Uvidíme, jestli jsou na tom domácí tak dobře, aby zapomněli na to, co se jim stalo v závěru třetiny. Hosté by po psychické stránce možná měli mít navrch.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:32

Oddechový čas pro domácí.

64:32

Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Kirill Vorobjov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

63:55

Ještě jedna minutka zbývá do konce tohoto prodloužení. Spíše se tenhle extra čas jen dohrává.

62:50

Potapov toho směrem dopředu opravdu moc nevymyslel. Byla to spíše jen taková zkouška, jen takový výlet, jak že to v útočném pásmu vypadá.

62:10

Oba týmy se zatím dopředu moc netlačí. Jako by chtěly rovnou přejít na samostatné nájezdy.

61:00

První minuta prodloužení nenabídla nějakou vážnější situaci. Stadion v Dinamu se stále nemůže oklepat z toho, co se stalo před pár minutami, a je dosti tichý.

3:2

Branky a nahrávky: 32. Matěruchin (Ustiněnko, Stas), 57. Ellison (Šinkevič), rozh. náj. Ellison – 58. A. Potapov (Šurakov), 59. Šurakov (Žerděv, Pettersson)

2:0   Matt Ellison (MIN)

HC Dinamo Minsk: Scrivens (M. Karnauchov) – Šinkevič, Gragnani, Korobov, Lisovec, Ustiněnko, Znacharenko – S. Kosticyn, Ellison, Klinkhammer – Matěruchin, Stas, Gavrus – Ambožejčik, Kitarov, Pavlovič – An. Stěpanov, N. Komarov, Lopačuk.

Torpedo Nižnij Novgorod: Proskurjakov (Kasutin) – Jegoršev, I. Višněvskij, M. Osipov, K. Vorobjov, Lofquist, Šulenin, Tjuljapkin – Daugavinš, D. Sjomin, Žerděv – Ashton, Rasskazov, Pettersson – V. Kuljomin, Gračjov, A. Potapov – Urakov, D. Iljin, Šurakov.

Rozhodčí: Gamalej, Oskirko – Zacharenkov, Sadovnikov

03:24 NNO 2 Daugavinš, hákování
13:50 NNO 2 Lofquist, nedovolené bránění
31:31 MIN 1:0 Matěruchin (Ustiněnko, Stas)
34:09 MIN 2 Znacharenko, hrubost
40:00 NNO 2 Proskurjakov, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo, odpyká Urakov
47:03 NNO 2 Urakov, nesportovní chování
51:56 MIN 2 Ellison, sekání
56:54 MIN 2:0 Ellison (Šinkevič)
57:03 NNO 2:1 A. Potapov (Šurakov)
57:20 MIN 2 Lisovec, zdržování hry / posunutá branka
58:56 NNO 2:2 Šurakov (Žerděv, Pettersson)