21.10.2016, 01:30 • BB&T Center, Sunrise • Radek Barkman

Tipsport: 2.65 3.57 2.47 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Díky za pozornost a mějte se fajn. (04:22:46)
2. Alexaner Ovečkin (WSH) 1+0
3. Braden Holtby (WSH) 26 zásahů, 2 inkasované góly
Česká stopa v utkání:
Jaromír Jágr (FLA) 1+0, 3 střely na bránu, čas na ledě 19:55.
Hosté se mohou radovat z vítězství 4:2, které se ovšem zejména ve druhé třetině nerodilo lehce. Domácí předvedli vynikající výkon a Jágrem dokonce srovnali na 2:2. V poslední dvacetiminutovce však vsítil rozhodující branku Alexander Ovečkin a hosté už dva body nepustili. Pro Floridu to byl letos první zápas, v němž nebodovala.

59:54

Jágrův pokus ještě zlikvidoval Holtby a zápas je u konce.

59:40

Ekblad dostal svůj tým ven z útočného pásma.

59:28

Domácí hrají v šesti a berou si oddechový čas.

59:28

Barkov ještě vyšťoural puk před bránu, kde měl dobrou pozici Malgin, ale Holtby zasáhl perfektně.

59:10

Hraje se poslední minuta zápasu.

58:40

58:40 Marcus JOHANSSON - 2:4

58:40

Washington právě vstřelil branku!
Je hotovo. Domácí chybovali při rozehrávce, když Demers nastřelil pouze MARCUSE JOHANSSONA, který se sám před Luongem nemýlil a rozhoduje zápas. Bez asistence.

58:10

Času už mnoho nezbývá, domácí by potřebovali přerušit hru a vzít si time-out, ale ani to se nedaří.

57:44

MacKenzieho nevýraznou střelu odrazil Holtby do rohu.

57:24

Na druhé straně se o něco podobného pokusil Oshie, ale dopadl stejně.

56:57

Teď se ovšem po kvalitní práci Jágra uvolňoval Audy-Marchessault, ale jeho nabídka před branku nezasáhla žádného ze spoluhráčů.

56:14

Washington nyní vsází na maximální jednoduchost, Florida je stále prakticky bez puku v útočné třetině.

55:50

Hosté po buly dostali puk ven z pásma.

2:4

Branky a nahrávky: 14. Matheson (Yandle, Barkov), 35. Jágr (Barkov, Marchessault) – 9. Williams (Schmidt), 11. Kuzněcov (Niskanen), 48. Ovečkin (Niskanen, Alzner), 59. Johansson

Florida Panthers: Luongo (Reimer) – Demers, Ekblad, Matheson, Yandle, Petrovic, Pysyk – Jágr, Barkov, Marchessault – J. Jokinen, R. Smith, Trocheck – Sceviour, McCann, Malgin – McKegg, MacKenzie, Harper.

Washington Capitals: Holtby (Grubauer) – Niskanen, Alzner, Carlson, Orlov, Orpik, Schmidt – Oshie, Ovečkin, Kuzněcov – Burakovsky, Bäckström, Johansson – Eller, Williams, Connolly – T. Wilson, Winnik, Beagle.

Rozhodčí: Dwyer, Rank – Murray, Gibbs

Diváci: 12440

08:25 WSH 0:1 Williams (Schmidt)
10:21 WSH 0:2 Kuzněcov (Niskanen)
13:47 FLA 1:2 Matheson (Yandle, Barkov)
21:38 WSH 2 Eller, podražení