3:2

po prodl. (0:1, 1:0, 1:1 - 1:0)

28.09.2016, 04:30 • SAP Center, San Jose • Jan Matúš (@honzashepp)

Tipsport: 1.8 3.9 3.34 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a někdy zase na počtenou. (07:08:34)

Využití: 0:0
Vancouver se sice v polovině třetí třetiny dokázal dostat do vedení díky brance Baertschiho, jenže Sharks srovnali v poslední minutě, když se prosadil Wingels. Utkání tak muselo rozhodnou prodloužení, ve kterém se po jedné minutě trefil domácí LaBanc. Sharks tedy porazili Vancouver 3:2 po prodloužení.

61:05

San Jose právě vstřelilo branku!
Schlemko nastaroval svou přihrávkou Nieta a domácí ujížděli ve dvou na jednoho, kde nakonec Nieto nahrál KEVINU LABANCOVI, jenž vstřelil puk pod břevno hostující klece. Asistence: Matt Nieto, David Schlemko.

60:01

60:00

59:37

Sharks srovnávají!!! TOMMY WINGELS se s ničím nepáral a prostřelil Garteiga v bráně Vancouveru, čímž tak poslal utkání do prodloužení. Asistence: David Schlemko, Chris Tierney.

58:25

Roy nahazoval puk od modré čáry a jeho nahození blokuje jeden z hostujících hráčů.

57:48

Armalis je na své střídačce a Žraloci to zkusí v šesti!

56:29

Vancouver dosti přitvrdil bránění své obranné třetiny a nepouští domácí hokejisty ke své bráně.

55:15

Megna se dostal s pukem až do útočné třetiny Canucks, kde nakonec vystřelil a Armalis musel jeho střelu vyrazit mimo svou bránu.

54:56

Střelec jediné branky domácích Goodrow to zkusil znova, avšak Garteig se nenechal prostřelit a puk má ve své moci.

54:28

Carpenterovu střelu z pravého kruhu kryje bezchybným zákrokem Garteig.

53:24

Sharks se zatím nemohou nadechnou k nějakému závěrečnému náporu, když je Vancouver drží dostatečně daleko od své brány.

52:29

Pedan pálil taktéž od modré, jenomže tentokrát jeho střelu zastavil jeden z obránců Sharks.

51:27

Subban dostal nabito na modrou čáru ještě jednou, jenže hostující obránce nezamířil přesně ani tentokrát.

3:2

Branky a nahrávky: 34. Goodrow (Labanc, Carpenter), 60. Wingels (Schlemko, Tierney), 62. Labanc (Nieto, Schlemko) – 3. Horvat (Virtanen), 49. Baertschi (Sautner, Subban)

San Jose Sharks: Grosenick (31. Armalis) – Dillon, Schlemko, Mueller, Ryan, Middleton, DeMelo, Roy – Tierney, Wingels, Goldobin – Labanc, Goodrow, Carpenter – O´Regan, Haley, McCarthy – Sorensen, Chartier, Nieto.

Vancouver Canucks: Bachman (33. Garteig) – Tryamkin, Larsen, Pedan, Subban, Sautner, Billins, Nilsson – Baertschi, Horvat, Virtanen – Sheppard, Gaunce, Megna – Bancks, Hamilton, Rendulic – Ruutu, Chaput, Grenier.

Rozhodčí: Leggo, Brenk – Heyer, Gawryletz

02:06 VAN 0:1 Horvat (Virtanen)
08:55 VAN 2 Virtanen, nedovolené bránění
12:45 VAN 2 Billins, držení protihráče
15:26 VAN 2 Billins, držení hole
16:26 SJS 2 Wingels, držení hole