28.09.2016, 04:00 • Honda Center, Anaheim • Kryštof Severa (@KrystofSevera)

Tipsport: 1.9 3.85 3.08 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

1. Henrik Samuelsson (ARI) 1+0
2. Antoine Laganiere (ANA) 1+0
3. Matt Hacket (ANA) 16 zák., 1 gól, 94,1% (06:40:26)
Skončil nám duel přípravy NHL ve kterém hostující Arizona poraží domácí Anaheim 2:1. Ve třetí třetině jsme mohli vidět jen jednu branku, které docílil v devětačtyřicáté minutě Henrik Samuelsson. Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přeji vám hezký zbytek dnešního svátečního dne.

59:40

Jones vypálil na Hilla, ten přerušuje hru.

57:20

Arizonští měli tři dobré příležitosti, ale postupně selhal ve dvou šancích McGinn a poté i Chychrun.

55:18

Holzer se pokusil srovnat svou střelou skóre, ale neúspěšně.

54:30

Jones se dostal před branku, ale jeho střela míjí svatyni Arizony.

52:55

Boyle si musí připadat jako na střelnici! V krátkém časovém sledu jej prověřili Fischer, Mueller a Crouse!

52:13

Staňte se fanoušky NHL.cz!

52:13

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Mahura – 2 min., nedovolené bránění).

51:00

Duclairovu střelu dorážel McGinn, ale brankář Boyle přerušuje hru.

50:04

Fowler (Anaheim) podrazil Martinooka a bude zaslouženě vyloučen.

49:25

O srovnání se pokoušel Sideroff, ale Hill zatím drží čisté konto.

48:50

Arizona právě vstřelila branku!
HENRIK SAMUELSSON se po vhazování dostal k puku, zacílil a překonal brankáře Boyla v brance Anaheimu. Asistence: Jamie McGinn.

47:34

Dauphinovu střelu likviduje Boyle a přerušuje hru.

1:2

Branky a nahrávky: 29. Laganire (Garbutt, Kossila) – 21. Mueller, 49. Samuelsson (McGinn)

Anaheim Ducks: Hackett (31. Boyle) – Montour, Welinski, Megna, Mahura, Fowler, Holzer, Larsson – Cogliano, Garbutt, D.Jones – Raymond, M.Jones, Sgarbossa – Vermette, Nattinen,Roy – Sideroff, Kossila, Laganiere – Soy

Arizona Coyotes: Peters (31. Hill)- DeAngelo, Murphy, Chychrun, Dahlbeck, Burlon, Dineen, Wood, Capobianco Skaters – Duclair, Strome, Cunningham – Fischer, Olver, Merkley – Selleck, Martinook, Mueller – Samuelsson, Crouse, Dauphin – McGinn, Pederson

19:17 ARI 2 Chychrun, držení protihráče
20:00 ANA 2 Roy, hákování
20:52 ARI 0:1 Mueller
28:09 ANA 1:1 Laganire (Garbutt, Kossila)
38:12 ANA 2 Vermette, zlomená hůl / hraní
46:38 ARI 2 Samielsson, vysoká hůl