Liga mistrů

AS Monaco – Bayer Leverkusen

1:1

konec (0:0)

27.09.2016, 20:45 • Stade Louis II, Monaco (FRA) • Skupina E • Lucie Rapantová (@rapalu22)

Tipsport: 3.1 3.3 2.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Rozhodčí Borbalán dnes naposledy foukl do píšťalky, a ukončil tak zápas mezi Monacem a Leverkusenem, které skončilo nerozhodně 1:1. Hosty poslal do vedení v 73. minutě J. Hernández, ale domácí tým se nevzdal a v samotném závěru vyrovnal na 1:1, o tento gól se zasloužil Glik. Děkuji za pozornost a přeji dobrou noc. (22:44:29)

90+4

90+4. Kamil GLIK - 1:1

90+4

Monaco právě vstřelilo branku!
Tak se domácí tým přece dočkal a z dnešního zápasu si odnese bod! KAMIL GLIK byl včas na správném místě a jedovatou střelou zpoza vápna vyrovnal v samotném závěru na 1:1! GLIKOVA rána z voleje byla opravdu hezká a Leno proti ní zůsta naprosto bez šance.

90+4

Běží poslední nastavená minuta, ve které domácí Monaco stále prohrává 0:1.

90+2

Domácí tým vydržel na útočné polovině a získal další výhodu rohového kopu, ale i tentokrát se hosté naprosto v pohodě ubránili.

90+2

Ve 2. nastavené minutě zahrával domácí celek rohový kop, ale k vidění byl pouze rohový kop do velkého vápna, se kterým si Bayer Leverkusen v pohodě poradil.

90

Druhý poločas bude nastaven o 4 minuty.

90

Ze hřiště odchází autor jediné branky, Javier Hernández. Místo něj si v posledních chvílích zahraje Baumgartlinger.

89

Leverkusen chystá poslední změnu v sestavě.

86

Leverkusen byl však připraven a svému soupeři nic nedovolil. Standardní situace tak zůstala nevyužita a v 86. minutě domácí Monaco stále prohrává s Leverkusenem 0:1.

86

Domácí tým získal výhodu standardní situace, a tak může výrazně ohrozit soupeřovu svatyni.

84

Monaco už nemá žádnou možnost střídání a vypadá to, že všichni hráči jsou bez sil. Nicméně stále zbývá dost času na to, aby domácí celek odvrátil porážku.

81

Nepříznivý stav skóre se bude snažit zlomit Boschilia, kterému uvolňuje místo Silva.

80

V Monaku se stále nehraje.

79

Hra je přerušena, protože na trávníku zůstal ležet kapitán týmu, L. Bender.

77

Sílu na hřiště přináší čerstvý Mbappé, kterému uvolňuje místo Bakayoko.

75

Hostům se střídání povedlo, protože Mehmedi přišel na hrací plochu v 73. minutě za Vollanda a po pár vteřinách na trávníku už si připsal asistenci.