5:6

po prodl. (3:1, 2:4, 0:0 - 0:1)

27.09.2016, 17:30 • 7. kolo • Antonín Domanický (@ADomanicky)

Tipsport: 1.57 5.2 4.48 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas je u konce a prodloužení velmi napínavé přestřelky ukončil přesným zásahem Petr Sýkora. Pardubice získávají své první dva body a Pirátům končí série výher. Pokračuje ovšem série nepřerušeného bodování v sedmi zápasech za sebou.

Střely celkem: 32:23. (20:01:35)

60:23

60:23 Petr SÝKORA - 5:6

60:23

Dynamo právě vstřelilo branku!
Tohle bylo hodně rychlé ukončení prodloužení. Redenbach našel hodně dlouhým pasem přes šíři kluziště PETRA SÝKORA a ten překonal Laca. Asistence: Tyler Redenbach a Nicholas Schaus.

60:11

Piráti začali ze své třetiny, ale ztratili kotouč.

60:01

Za stavu 5:5 se zápas posune do prodloužení. Zde se při hře tří proti třem rozhodne o držiteli bonusového bodu.

Střely ve třetí třetině: 9:6.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:52

Po tvrdém souboji o puk v rohu kluziště rozhodčí zastavil hru a nařizuje další vhazování.

59:45

Štěpánek si vybruslil z brány a podržel puk na ledě. Následuje vhazování po jeho levé straně.

59:21

Dynamo se po delší době dostalo do útoku. Zde se ale ke kloudnému zakončení nedostalo.

58:53

Další zakázané uvolnění Pardubic.

58:44

Flemming si zkušeně počkal a obešel padajícího hráče. Jeho střela poté trefila gólmana do hrudi.

58:38

Kudělkovu střelu ještě zkusil dorazit Kaše. Štěpánek odolal.

58:31

Valach zkusil propálit zeď před sebou, ale neuspěl.

58:01

Ohlášeny poslední dvě minuty třetí části.

57:42

Pardubice poslaly kotouč jen na icing.

57:35

Oddechový čas pro hosty.

5:6

Branky a nahrávky: 8. Kämpf (Koblasa, Poletín), 11. Poletín (Skinner, Hřebejk), 18. Vondrka (Huml, Poletín), 36. Kaše (Vondrka), 40. V. Růžička (Kaše, Valach) – 17. Schaus (Mallet, Rapáč), 26. P. Sýkora (Rolinek, Redenbach), 33. Hubáček (Nahodil), 35. Hubáček, 39. Redenbach (P. Sýkora, Rolinek), 61. P. Sýkora (Redenbach, Schaus)

Piráti Chomutov: J. Laco (Král) – Kudělka, Rutta, Dlapa, Flemming, Skinner, Valach, Mrázek – Vondrka, Huml, Skokan – Tomica, V. Růžička, Kaše – Poletín, Kämpf, Koblasa – Šťovíček, Račuk, Hřebejk.

HC Dynamo Pardubice: Štěpánek (Maxwell) – Schaus, Ščotka, Leduc, Ovčačík, Bokroš, Havlík, Nedbal – P. Sýkora, Redenbach, Klimenta – Bárta, Nahodil, Hubáček – Zadina, T. Kaut, Rolinek – Mallet, Tomášek, Rapáč.

Rozhodčí: Hribik, Pražák – Gerát, Hynek