3:0

konec (0:0, 0:0, 3:0)

27.09.2016, 01:00 • Barclays Center, New York • Martin Švejkar

To je ode mě pro tuto chvíli vše. Přeji vám dobrou noc, případně dobré ráno a na shledanou u nějakého dalšího online přenosu. (03:36:05)
Ve třetí třetině konečně začali padat branky, přičemž o všechny tři se postaral domácí tým, který potvrdil svou herní převahu a nakonec poráží Flyers poměrem 3:0.

59:41

Gibson ještě musel vytáhnout jeden zákrok, aby uhájil čisté konto.

58:50

Nebezpečný únik Barzala zastavil skvělým vypíchnutím kotouče jeden z bránících hráčů Flyers.

57:26

57:26 Michael Dal Colle - 3:0

57:26

Islanders právě vstřelili branku!
Je nejspíš rozhodnuto! MICHAEL DAL COLLE trefuje prázdnou bránu a zvyšuje na 3:0 pro domácí. Asistence: Joshua Ho-Sang.

56:48

Domácí vyvezli kotouč do útočné třetiny, kde jeden hráčů zakončoval bekhendem přes obránce a minul prázdnou branku.

56:34

Další icing domácího týmu. Hra se opět vrací před Gibsona a hosté odvolávají brankáře!

56:20

Zakázané uvolnění v podání Islanders.

55:14

Domácí přežili oslabení a jsou blízko vítězství.

55:02

Gibson likviduje střelu Connera a hra je přerušena.

53:48

Weal pálí od modré, ale míjí domácí bránu.

53:14

Flyers mají k dispozici přesilovou hru, která by je mohla vrátit zpátky do zápasu.

53:14

Staňte se fanoušky NHL.cz!

53:14

Vyloučení v týmu New York Islanders (Kyle Schempp – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

52:13

Vyloučení v týmu New York Islanders (Shane Prince – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Nick Cousins – 5 min., bitka).

51:11

Pulock pálil mimo, puk se od zadního mantinelu odrazil k Barzalovi, který trefil připraveného Stolarze.

50:29

Dove-McFalls střílel zápěstím a Gibson byl pozorný. Třetí třetina se nám posunula do své druhé poloviny a domácí se dvěma góly přiblížili vítězství.

3:0

Branky a nahrávky: 45. Prince (Quine, Pulock), 49. Ho-Sang (Barzal, Wotherspoon), 58. Colle (Ho-Sang)

New York Islanders: Berube (31. Gibson) – Pelech, Pulock, Wotherspoon, Mayfield, Vande Sompel, Leduc – Prince, Barzal, Quine – Dal Colle, Strome, Ho-Sang – Verhaeghe, Beauvillier, Fritz – Boulton, Schempp, Markison.

Philadelphia Flyers: Stolarz – Willcox, Sanheim, Morin, O'Neill, Alt, Del Zotto – Twarinsky, Laberge, Dove-McFalls – Fazleev, Goulbourne, Carey – Cousins, Conner, McDonald – Weal.

Rozhodčí: St. Pierre, Lee – Sericolo, Nagy

09:17 NYI 2 Pelech, podražení
21:05 PHI 2 Sanheim, podražení
40:15 NYI 5+2 Strome, bitka+držení protihráče