KHL

Spartak Moskva – Jugra Chanty-Mansijsk

2:3

konec (1:1, 1:1, 0:1)

27.09.2016, 18:30 • Lužniki Arena • David Šimon (@David_Simon92), Libor Štěpán (@libstep73)

Tipsport: 1.85 4.3 3.44 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto zápasu je to vše. Přeji příjemný úterní večer. (21:09:13)
Československá stopa v utkání

Lukáš Radil (SPM): 0+0, 2 střely na branku, čas na ledě 18:40 (24 střídání)

To vše sledovalo 5 181 diváků.
Třetí třetina dlouho nenabídla nic zajímavého, šancí bylo poskrovnu a velmi málo se přerušovalo. Až v 57. minutě šli zničehonic hosté potřetí v zápase do vedení a to již dokázali udržet i přes téměř dvouminutovou hru Spartaku bez brankáře. Po čtyřech porážkách tak Jugra konečně vítězí a vylepšuje svoji nepříliš příznivou zápasovou bilanci.

59:35

Ještě jedno vhazování před Fokinem.

59:25

Vasiljev kroužil s pukem na brankovišti, aby dorazil předchozí střelu, ale nedostal prostor k zakončení.

59:00

Domácí se nemohou usadit s pukem před brankou Jugry.

58:20

Hosté dostali puk do středního pásma. Na chvilinku.

58:11

Spartak si ještě vzal oddechový čas.

58:11

Svensson na střídačce, domácí v šesti hráčích! Vhazuje se v jejich útočné třetině.

57:15

57:15 Pavel MEDVEDĚV - 2:3

57:15

Jugra právě vstřelila branku!
Tak přeci jen něco zajímavého, hosté jdou potřetí do vedení! PAVEL MEDVEDĚV dává svému týmu střelou zblízka velkou šanci na 3 body! Svensson se asi bude trochu stydět, puk mu propadl mezi betony. Asistence: Alexander Ugolnikov.

56:02

Leščenko s Radilem mohli postupovat 2 na 2, to by však Leščenko nesměl o puk přijít po přejetí modré čáry.

55:37

Místo útoku hostů 3 na 2 klid na hřišti. Střední útočník Jugry nedokázal zpracovat puk a nechal ho za sebou.

54:59

Šmoljov příklepem z levého křídla vyprášil beton brankáře, k dorážce se červení nedostali.

53:58

Během několika sekund velké šance na obou stranách! V obou případech však hráči před brankou promáchli přihrávku do poloodkryté klece!

2:3

Branky a nahrávky: 8. Leščenko (Stoa, Gilroy), 28. A. Voronin (Bondarev) – 7. D. Chlystov (Panov), 22. Varfolomejev (Lapenkov), 58. P. Medveděv (Ugolnikov)

Spartak Moskva: Svensson (Truškov) – Gilroy, Högström, Bondarev, Kirillov, Jermakov, Dyblenko, Sorokin – Leščenko, Stoa, Radil – M. Potapov, V. Berdnikov, Šmoljov – M. Plotnikov, Bobrov, Alexandr Vasiljev – Pavljukov, A. Voronin, Bobyljov.

Jugra Chanty-Mansijsk: Fokin (Šaryčenkov) – Želdakov, N. Chlystov, Pogorišnyj, S. Gusev, Ugolnikov, Šulakov – Panov, D. Chlystov, Bortnikov – Varfolomejev, Ljudučin, Lapenkov – Buljanskij, Kurjanov, P. Medveděv – Akmaldinov, Chacej, Sokolov.

Rozhodčí: Kadyrov, Ščejov – Sasujev, Šichanov.

Diváci: 5 181

06:40 JUG 0:1 D. Chlystov (Panov)
07:46 SPM 1:1 Leščenko (Stoa, Gilroy)
15:37 JUG 2 Ugolnikov, podražení
19:44 SPM 2 Stoa, krosček