0:4

konec (0:2)

28.08.2016, 16:30 • ŽIAR NAD HRONOM • Info o změnách stavu (Miroslav Revaj) sk

Tipsport: 2.7 3.5 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V druhom polčase pridali hostia ešte dva góly a po výsledku 0:4 utrpeli domáci ďalšiu porážku a na svojom konte tak majú stále 0 bodov! (19:03:57)

90

82

Dnešné stretnutie sleduje 544 divákov.

81

Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Rolinec, prichádza Pittner.

76

Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Steinhübel, prichádza Kosorín.

70

Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Mečiar, prichádza Mikinič.

66

Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Morong, prichádza Medgyes.

66

Sereď dala gól!

Hostia pridávajú v 66. minúte zápasu svoj štvrtý gól, o ten sa postaral ILLYA CHEREDNYCHENKO ! Domáci celok tak už prehráva 0:4!

63

Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Paraj, prichádza Sojka.

59

Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Blaho, prichádza Sekereš.

47

V úvode druhého polčasu strieľajú hostia svoj tretí gól zásluhou ĽUBOSLAVA LAURU! Zrejme je už o osude tohto zápasu rozhodnuté.

46

Začal sa druhý polčas.
Prvý polčas tohto zápasu lepšie vyšiel hosťom, ktorí vyhrávajú o dva góly!

45

Prvý polčas sa skončil.

32

Od 32. minúty budú musieť hrať domáci o jedného hráča menej! Za zákerný faul vidí Patrik Prikryl červenú kartu!

26

V 26. minúte zápasu pridávajú hostia svoj druhý gól a zásluhou CHRISTIÁNA STEINHÜBELA vyhrávajú o dva góly!

26

Žltú kartu dostáva Matuškovič (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).

20

Žltú kartu dostáva Morong (ŠKF Sereď).

8

V 8. minúte zápasu je tu prvý gól tohto stretnutia, podarilo sa ho streliť hosťom a zásluhou MARTINA JACKULIAKA sa ujímajú vedenia o jeden gól!