Portugalská Primeira Liga

Boavista FC – GD Chaves

2:2

konec (1:0)

28.08.2016, 17:00 • Estádio do Bessa Século XXI, Porto (kapacita: 28.263 diváků) • 3. kolo • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 2.36 2.87 3.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hráči ani fanoušci Boavisty nejsou zrovna šťastní. Dvakrát vedli, ovšem bojovný nováček vždy dokázal vyrovnat. Skóre utkání otevřel ve 36. minutě Andre Schembri. Hosté srovnali krok v 72. minutě, kdy nepřesnost v rozehrávce soupeře potrestal Hamdou Elhouni, ale o tři minuty později přišla penalta a Fábio Espinho Panterům vrátil těsný náskok. V 83. minutě však skóroval také Perdigão a skóre 2:2 už vydrželo až do konce. Boavista má tedy na kontě pět bodů za výhru a dvě remízy, pro Chaves, který má utkání k dobru, je to druhý bod. (18:56:50)

90+3

90+3

Mika si neporozuměl s Mesquitou a daroval hostům autové vhazování.

90+1

Perdigão si počínal v pokutovém území velmi dobře a přes přesilu domácích hráčů se dostal až ke střele. Tu zlikvidoval Mika.

90+1

Zápas bude prodloužen o tři minuty.

89

A rozhodčí Godinho neměl pro divadelní představení Elhouniho pochopení. Ukázal mu zaslouženou žlutou odměnu.

88

Elhouni se z pravé strany řítil na brankáře Miku. Místo zakončení se však pokusil o zbytečné divadlo, kdy si zasekl míč kolem vracejícího se obránce a bez jakéhokoliv kontaktu upadl. Za tohle musí následovat žlutá karta!

87

Hráči Chavesu jsou s výsledkem spokojeni. Brankář Ricardo teď za nevole domácích fanoušků nepospíchal s rozehrávkou.

85

Právě Mesquita, který možná mohl gólovou střelu zblokovat, se řítil dopředu. Byl ale včas zastaven.

83

83. PERDIGÃO - 2:2

83

Chaves právě vstřelil branku!
Hosté i podruhé vyrovnávají! Na hranici šestnáctky se dostal k míči PERDIGÃO, který vypálil přes bránícího Mesquitu a balón zapadl ke vzdálenější tyči domácí brány. Mika se natahoval marně – 2:2.

83

Blížíme se do závěrečné fáze zápasu. Hosté operují na polovině soupeře.

81

Bukia donutil k faulu Paulinha, který dostává žlutou kartu.

80

Střídání v týmu Boavista FC: ze hřiště odchází Idris Mandiang, přichází Tengarrinha.

77

Hosté se radovali z vyrovnání jen chvíli. Nyní musejí opět dřít, aby si domů odvezli alespoň bod.

75

75. Fábio ESPINHO - 2:1

75

Boavista právě vstřelila branku!
Domácí si berou vedení zpět! FÁBIO ESPINHO proměnil penaltu přízemní střelou do protipohybu Ricarda – 2:1.

74

Žlutou kartu dostává Battaglia (GD Chaves).

74

Penalta pro Boavistu! Ta následuje poté, co Battaglia sestřelil pronikajícího Bukiu.