Belgická liga

KRC Genk – SV Zulte-Waregem

1:0

konec (0:0)

28.08.2016, 20:00 • Luminus Arena (Genk) [Kapacita: 24 604] • 5. kolo • Martin Penker

Tipsport: 1.9 3.53 3.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (21:54:32)
Dnešní utkání je za námi. Zápas byl velmi vyrovnaný, nakonec se však dočkali výhry domácí. Jedinou branku v dnešním utkání vstřelil v 80. minutě Pozuelo, který se krásně trefil do pravé šibenice. Hosté se v druhé půli prakticky do žádné větší šance nedostali a nakonec tak prohráli 1:0.

Držení míče: 51% – 49%
Střely celkem: 8 – 5
Střely na branku: 3 – 3

90+4

90+3

Coopman poslal do vápna centr z pravé strany, ten však dokázal odvrátit mimo vápno jeden z obránců.

90+2

Domácí drží míč na svých kopačkách, ale dopředu už příliš nepospíchají.

90+1

Rozhodčí nastavuje ještě 3 minuty.

89

Hosté střídají. Ze hřiště odchází Christophe Lepoint a místo něj nastupuje Obbi Oulare.

89

Domácí tento rohový kop rozehráli na krátko a jeden z nich následně šetří čas u rohového praporku.

88

Domácí budou zahrávat rohový kop.

87

Domácí střídají. Ze hřiště odchází Mbwana Samatta a místo něj nastupuje Bennard Kumordzi.

87

Leye dostal do vápna skvělý pas od Meïtého, jeho následný střelecký pokus však skončil nad brankou.

85

Nic tam však nevymysleli a s míčem tak hrají opět domácí.

84

Hosté se usadili s míčem na polovině soupeře.

83

Následný rohový kop nenadělal domácím větší potíže.

83

Ještě před tím si však vystřídají. Ze hřiště odchází Lukas Lerager a místo něj nastupuje Igor Vetokele.

82

Hosté budou zahrávat rohový kop.

81

Hosté střídají. Ze hřiště odchází Alessandro Cordaro a místo něj nastupuje Sandder Coopman.

80

Genk právě vstřelil branku!
Konečně jsme se dočkali branky! Domácí se dostávají do vedení! ALEJANDRO POZUELO napřáhl ke střele zhruba ze sedmadvaceti metrů, jeho pokus mířený k pravé tyči skončil v síti. Bossut se po míči natahoval marně.

79

Jeden z domácích hráčů poslal špatnou přihrávku za obránce na rozeběhnutého Karelise a míč tak skončil pouze u jednoho z obránců.