2:0 7:6 (6), 6:4

30.07.2016, 13:08 • Semifinále • Tomáš Kopecký

Tipsport: 1.24 3.67 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost a přeji příjemné sobotní odpoledne. (15:05:55)
Český tenista nakonec potvrdil roli favorita a postoupil do svého pátého finále na challengerech v tomto kalendářním roce. Celý semifinálový duel byl velmi vyrovnaný, v prvním setu měl tři příležitosti na ukončení sady Reuter, avšak nevyužil je a pustil soupeře zpět do hry. Pavlásek se chytil své šance a vyhrál první set v tiebreaku. Druhý set byl přehlídkou ztracených servisů, český tenista vedl postupně 2:0, 4:2 a nakonec ukončil utkání na returnu v poměru 6:4. Druhé semifinálové utkání je na programu za malou chvíli, ve finále se Adam Pavlásek utká s vítězem zápasu Lestienne – Haase.

Konec zápasu

6:4

Třetí mečbol už však český tenista využívá a ukončuje zápas. Belgičan se vydal dopředu, ale Pavlásek dobře zpozoroval směr pohybu soupeře a rozhodl úspěšným prohozem křížem.

40-30

Reuter se ještě nevzdává a odvrací i druhý setbol. Dobrým bekhendem po lajně se dostal dopředu a smečí ukončil výměnu.

40-15

Zápas ještě nekončí! Pavlásek se rozběhl ke stopbalu, který mu uštědřil soupeř, ale nedokázal přehodit míček přes síťku.

40-0

Rodák z Bílovce má po šťastném lobu, který dopadl opět přímo na čáru, tři mečboly při podání soupeře.

30-0

Pavlásek je dva míčky od vítězství. Výborný úder českého tenisty přistál přímo na základní čáře a Belgičan si s ním již nedokázal poradit.

15-0

Reuter začíná důležitý gem na servisu dvojchybou.

5:4

Konec přestávky, podávat bude Yannik Reuter.

5:4

Následuje přestávka a výměna stran.

5:4

Tvrdý servis byl příliš velkým soustem pro rodáka z města St. Vich. Esem ukončuje Pavlásek devátý gem a je jednu hru od vítězství v zápasu.