30.07.2016, 20:00 • Regenboogstadion, Waregem • 1. kolo • Michal Konvalina

Tipsport: 1.98 3.6 3.57 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost. Přeji příjemný zbytek sobotního večera a pohodovou neděli a těším se zase někdy u onlajnů na počtenou! (22:01:01)
Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 4:1. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 8:8.
Je po všem, Zulte-Waregem si připisuje tři body. Po zlepšeném výkonu ve druhé půli si domácí favorit dokázal poradit s kompaktní defenzivou soupeře a díky brankám Leyeho, Derijcka a Lepointa poráží nováčka z Eupenu jednoznačně 3:0.

Je ale jasné, že k tomu domácím výrazně dopomohlo i oslabení KAS, o které se dvěma žlutými kartami během 5 minut postaral přemotivovaný Eric Ocansey. Eupenští mají na čem pracovat, protože se přesvědčili, že fotbal na prvoligové úrovni je o něčem jiném než nižší soutěže.

90+3

90+2

V posledních chvílích se již zápas pouze dohrává, hraje se především ve středu pole. O výsledku je už dávno rozhodnuto...

90+1

Sudí Visser nastavil celkem tři minuty nad rámec druhé půle.

90

Už běží poslední minuta řádné hrací doby.

88

Mbaye Leye se dral za balonem, ale Ibrahim Diallo si míč zkušeně pokryl tělem a domácího forvarda před sebe nepustil. Je pískán faul Leyeho.

86

V ochozech solidně zaplněného stadionu po třetí brance propuklo nefalšované nadšení, domácí tým má do nové sezóny nakročeno víc než dobře.

84

84. Christophe LEPOINT - 3:0

84

Waregem právě vstřelil branku!
Onur Kaya dostal nahrávku zleva od Hamalainena, potáhl míč a poslal krátký zpětný centr před bránu, kam seběhl CHRISTOPHE LEPOINT a přidává třetí branku Waregemu.

82

I od praporku rozehrával Onur Kaya, ale obrana Eupenu obstála. Nebo lépe řečeno hlavička Marvina Baudryho neohrozila bránu hostí.

82

O přímé zakončení se pokusil Kaya, jeho střelu ale zeď přizvedla až za bránu. Bude z toho roh.

81

Diallo se provinil vůči pravidlům a následovat bude přímý kop pro domácí tým, a to z pozice jen pár decimetrů za vápnem.

80

Střídání v týmu KAS Eupen: ze hřiště odchází Taulemesse, přichází Cases.

79

Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Cordaro, přichází Coopman.

78

Jeffrén Suarez vytáhl míč a málem se po rychlé narážečce se spoluhráčem dostal i do solidní pozice, balon byl ale přeci jen o chloupek rychlejší, než by byl venezuelský fotbalista potřeboval.

76

A opět! Domácí nechávají balon rychle obíhat bránící blok v modrém, který se, o muže slabší, logicky dá uběhat mnohem rychleji a snáze. Na hosty čeká ještě těžká dřina v posledních cca 15 minutách.

75

Domácí ale přesto zůstávají na dohled pokladnice Eupenu a vypadá to, že hodlají pokračovat v ofenzivních manévrech.