MOL Cup

SK Klatovy 1898 – FC Slavoj Vyšehrad

4:2

konec (1:0)

30.07.2016, 17:00 • Stadion Klatovy, Klatovy • 1. kolo • Info o změnách stavu (Jakub Kopřiva)

To je z mé strany vše, hezký zbytek soboty. (19:09:25)
Je konec. Klatovy zvládly zápas s Vyšehradem a možná trochu překvapivě postupují do druhého kola MOL Cupu.

90

90

Klatovy právě vstřelily branku!
A je definitivně rozhodnuto, protože v poslední minutě se prosazuje DANIEL PAVLOVIČ, který zvyšuje na 4:2!

83

Vyšehrad právě vstřelil branku!
Hosté bojují a nějakých deset minutek před koncem snižuje LADISLAV VOLEŠÁK na rozdíl jedné branky.

72

A vypadá to, že o postupujícím je rozhodnuto, protože Klatovy jdou do vedení 3:1. Branku vstřelil IVO VOJTKO.

67

Ale domácí po chvilce odpovídají a opět jdou do vedení o jednu branku, když se znovu prosadil MICHAL LUKEŠ.

64

Hosté se dočkali vyrovnávací branky a konec utkání bude ještě hodně zajímavý. Prosadil se TADEÁŠ MADEJ.

46

Druhý poločas začne přibližně v 18:06.
První poločas je za námi. Klatovy trochu překvapivě vedou nad Vyšehradem 1:0 a mají k postupu blíže. Druhý poločas ale bude ještě hodně zajímavý.

45

30

A domácí celek jde možná trochu překvapivě do vedení 1:0! Úvodní branku vstřelil MICHAL LUKEŠ.

10

Jeden z hostujících hráčů vyfasoval žlutou kartu. Jméno hráče doplníme později.

1

SK Klatovy 1898: Rojík – Krásný, Rybák, Matějka, Pavlovič, Janda, Mészáros (C), Vojtko, Chirinciuc, Lucák, Lukeš
Náhradníci: Skala, Harmady, Pitel, Herman

FK Slavoj Vyšehrad: Procházka – Junek, Drobílek, Hendrych (C), Doležal, Heřman, Madej, Nosek, Matějka, Kratochvíl, Volešák
Náhradníci: Filip, Rodina, Hanzlík, Kubík, Zimmermann, Štika

Rozhodčí: Pastyřík – Mudra, Košan.
Poslední vzájemné zápasy

Klatovy – Vyšehrad 0:2
Vyšehrad – Klatovy 1:0
Klatovy – Vyšehrad 0:1
SK Klatovy 1898 hrají divizní soutěž. V předkole MOL Cupu hrál dnes domácí celek v Sušici, kde nakonec dominoval a vyhrál vysoko 5:0. Zajistil si tedy účast v prvním kole.

FK Slavoj Vyšehrad bude v blížící se sezoně hrát třetí nejvyšší. V minulé sezoně obsadil ve FNL poslední místo a sestoupil, i přesto ale dnes bude favoritem.