MŠK Žilina – FC Tatran Prešov

4:0

konec (2:0)

30.07.2016, 19:00 • Pod Dubňom, Žilina • 3. kolo • Dávid Švec sk

Žilina teda v treťom ligovom kole porazila s prehľadom nováčika súťaže z Prešova 4:0. O góly domácich sa postarali v 4. minúte Michal Škvarka, v 36. minúte Yusuf Otubanjo, v 50. minúte Ernest Mabouka a v 70. minúte Filip Hlohovský. To je odo mňa zo Žiliny na dnes všetko, ďakujem, že sledujete náš portál Onlajny.eu a želám vám príjemný zvyšok víkendu. (20:50:50)

90+1

90+1

V úplnom závere ešte propagačná strela hostí z veľkej diaľky, tú však Volešák v pohode kryje.

90

Máme tu záver riadneho hracieho času.

89

Domáci fanúšikovia už oslavujú víťazstvo, nadstavovať sa bude minimálne 1 minúta.

87

Domáci výborne otvárajú voľné priestory, chystajú výborné kolmice za obranu a treba povedať, že Prešov dnes narazil na veľmi dobrého a koncentrovaného súpera.

86

Ceesay sa snaží tvrdo bojovať o každú jednu loptu, no vidieť, že ešte nie je zohratý so svojim staronovým tímom.

85

Hostia po dlhšom čase v útoku, Peter Katona z dobrej pozície namieril príliš vysoko a lopta preletela ponad bránku Miloša Volešáka.

84

Žilinčania už hrajú naozaj vo veľkej pohode, hostia naopak už len bránia.

83

Striedanie v tíme 1. FC Tatran Prešov: z ihriska odchádza Jakub Bartek, prichádza Lukáš Micherda.

82

Žltú kartu dostáva Denis Vavro (MŠK Žilina).

80

Do konca zápasu ostáva posledných 10 minút a je jasné, že o jeho osude je rozhodnuté.

78

Rýchly útok Žiliny, Špalek parádne zatočil center do šestnástky hostí, kde si nabiehala až trojica hráčov MŠK, Jozef Talian však výborne čítal hru a loptu vyboxoval ďaleko do poľa.

77

Nuž aj Yusuf Otubanjo si vyslúžil obrovský aplauz od divákov a zdá sa, že žilinský divák má znovu radosť z futbalu.

76

Striedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Yusuf Otubanjo, prichádza Kristián Vallo.

75

Dámy a páni, ťažko komentovať to, čo sa deje v šestnástke hostí, pretože lopta lieta okolo bránky z ľavej strany, z pravej strany, skrátka kadejako a Prešov má naozaj viac šťastia než futbalového kumštu.

74

Doslova strelnica je dnes z bránky hostí, Jozef Talian už toho musí mať plné zuby.

73

Veľká, priam obrovská šanca Žiliny, pretože Nikolas Špalek naservíroval loptu pred bránku ideálne pre Otubanja, ktorý z prvej tesne míňa! Tak tomuto ani samotný nigériský útočník nemôže uveriť a bezmocne sa chytá za hlavu.