Přípravný zápas

SV Guntamatic Ried – MŠK Žilina

2:1

konec (2:0)

29.06.2016, 18:00 • Keine Sorgen Arena, Ried Im Innkreis (kapacita: 7.680 diváků) • Roman Tkáč (@romanooke) sk

Tipsport: 2.23 3.4 2.94 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konštatovaním, že MŠK Žilina prehrala na trávniku domáceho SV Ried 2:1 sa s Vami lúčim a prajem Vám pekný zvyšok dňa. (19:51:36)
MŠK Žilina prehráva s domácim tímom SV Ried. Žilina v tomto stretnutí bola schopná skórovať jedine z penalty, zatiaľ čo domáci si vypracovali 2 pekné šance, ktoré boli schopný premeniť.

90+3

90+2

O malú chvíľu sa skončí prípravný zápas na rakúskej pôde. Bohužiaľ to vyzerá tak, že pre Žilinu s negatívnym výsledkom.

90

Nadstavujú sa 3 minúty. Žilinčania majú extra 180 sekúnd na to, aby skorigovali výsledok stretnutia.

89

Ešte 60 sekúnd ostáva chlapcom zo Žiliny na to, aby sa pokúsili vyrovnať stav stretnutia.

88

Do konca riadneho hracieho času ostáva posledných 120 sekúnd.

79

Žilina dala gól!
Chlapci sa konečne dočkali, po 79 minútach v stretnutí skórujú po kope zo značky označujúcu vzdialenosť 11 metrov od bránkovej čiary. Presadil sa JAKUB PAUR

Dámy a páni,

televízny signál, ktorý sa vyrába priamo v Keine Sorgen Arena sa prestal momentálne vysielať. Za vzniknutú nepríjemnosť sa ospravedlňujeme a budeme Vás priebežne informovať o zmene stavu v stretnutí.

60

Hostia si svojou aktivitou vybojovali rohový kop.

59

Domáci striedajú po druhý krát v dnešnom zápase.

58

MŠK Žilina s obrovskou gólovou chuťou, aktívne útočia na bránku domácich, no žiaľ neskórujú.

57

Striedanie bolo nariadené v tom momente ako lopta prešla za postrannú čiaru od domáceho hráča, tým pádom rozohrávali chlapci zo Žiliny, no loptu okamžite stratili a ďalšie autové vhadzovanie je prisúdené domácim.

56

Je tomu tak, domáci striedajú po prvý krát v stretnutí.

55

Hra sa momentálne odohráva v strede ihriska a pravdepodobne uvidíme prvé striedanie v zápase.

54

Na krátko rozohratý roh prekvapil obrancov domáceho celku no píska sa útočný faul ešte pred tým ako si mohol brankár domácich loptu chytiť.