Barbora Strýcová (30) – Agnieszka Radwańská (2)

1:2 2:6, 7:6 (6), 2:6

27.05.2016, 15:33 • 3. kolo • Vít Schück (@VitSchuck)

Tipsport: 3.17 1.36 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

První set začala Barbora výborně, když vzala soupeřce hned první podání. Poté ale ztratila své tři gemy na podání a prohrála první sadu 2:6. Ve druhém setu pokračovala v náporu polské tenistka. Polka šla rychle do vedení o tři gemy. Strýcová ale pěti gemy v řadě obrátila vývoj druhého setu a mohla ukončit druhou sadu při svém podání. To se jí však nepodařilo a na řadu tak musel přijít tiebreak, který na druhý setbol ukončila česká reprezentantka. Ve třetím setu bylo podání spíše nevýhodou! Strýcová si nepodržela ani jedno ze svých čtyř podání. Radwańská to zvládla dvakrát, což dnes bylo rozhodující. Agnieszka Radwańská se raduje z postupu do osmifinále po setech 6:2, 6:7 a 6:2.

Druhá hráčka světa se utká v bitvě o čtvrtfinále s vítězkou duelu Pironkovová – Stephensová.

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne. (18:11:22)

Konec zápasu

2:6

Je konec. Česká tenistka nezvládla return prvního podání a na turnaji v Paříži končí ve třetím kole.

15-40

Strýcová si došla pro smeč na síť, ale trefuje míček daleko za kurtu. Dva mečboly pro druhou hráčku světa.

15-30

I další forhendový úder české tenistky končí až za základní lajnou.

15-15

Nyní ale Strýcová zahrála jen bekhend do sítě. Radwańská se přibližuje vítězství.

15-0

Agnieszka Radwańská může při svém podání ukončit zápas! První bod v důležitém gemu bere ale česká hráčka, která si vynutila míček po výborném returnu.

2:5

Konec přestávky, podávat bude Agnieszka Radwańská.

2:5

Následuje přestávka a výměna stran.

2:5

Velká škoda pro českou hráčku, která znovu ztrácí své podání. Bekhendový úder zastavila síť a tak je polská tenistka jeden gem v postupu do osmifinále.

40-A

Brejkbol. Strýcová si neporadila s vysokým míčem na základní lajnu. Její smeč z velké dálky končí v autu.

40-40

Strýcová měla výborně rozehranou výměnu, mohla jí zakončit od sítě, ale finální úder do protipohybu soupeřky končí v autu. Shoda.

A-40

Dlouhá forhendová výměna končí úderem mimo dvorem od polské hráčky. Potvrdil to i umpitový rozhodčí.

40-40

Shoda. Radwańská se trefila do returnu, který končí znovu mimo dosah české hráčky.

40-30

Strýcová si rozběhala soupeřku, která na druhý útočný úder Češky nemohla dosáhnout.

30-30

Nyní to Polka s razancí přehnala. Z returnu druhého podání napálila jen síť.

15-30

Další druhé podání české hráčky. Radwańská je výborná na returnu, nyní poslala míček do vzdálenějšího rohu kurtu.

15-15

Strýcová svou první smečí našla jen raketu soupeřky. Druhá možnost už dopadla bodem pro Češku.

0-15

Strýcová musela přes druhé podání. Radwańská skvěle zareturnovala pod nohy soupeřky a to bylo klíčové.