2:1 6:0, 6:7 (3), 6:0

27.05.2016, 13:29 • 3. kolo • Michal Janoštík

Tipsport: 4.0 1.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše, já se s vámi loučím a přeji vám hezký zbytek dne, na shledanou! (15:17:47)
Máme po zvláštním zápase, který končí prohrou Petry Kvitové. Česká tenistka prohrála první set jasně 6:0, ve druhém setu znova ztratila podání, ale dokázala se zvednout a vybojovat ho nakonec pro sebe. Třetí set tak sliboval zajímavou podívanou, která se však nekonala a Petra Kvitová inkasovala dalšího nepopulárního "kanárka".

108. hráčka dvouhry tak nepřestává na French Open udivovat a po výhře nad Plíškovou, Vesninovou a dnes Kvitovou vyzve v dalším kole Beguovou.

Konec zápasu

Konec. Shelby Rogersová poprvé v kariéře postupuje mezi šestnáct nejlepších na grandslamu.

6:0

Který Shelby Rogersová využívá a uděluje tak soupeřce druhého kanára! Takto si Petrasvůj konec určitě nepředstavovala.

40-30

Mečbol pro Shelby Rodgersovou.

40-30

Úder Kvitové končí mimo dvorec a máme tu mečbol!

30-30

Bohužel tato výměna končí míčkem na síti z rakety Petry Kvitové.

15-30

Petra však ztratila svou energii a zápal do hry. A to i přes to, že zahrála velmi krásný forhend, z kterého vůbec neměla radost. Ještě to zkus, Petro!

15-15

Ještě, že následnou smeč zkazila a darovala tak tento fiftýn české tenistce.

15-0

Uštědřit Petře Kvitové dva kanáry? To je velká motivace, která žene Američanku dopředu.

5:0

Je to tak, Shelby Rogersová tak vede již 5:0 a Petra Kvitová půjde podávat na udržení se v zápase.

40-0

Šesté eso zápasu a my možná uvidíme čistou hru.

30-0

Rogersová trefila přesně základní čáru a Petra na to již nedokázala zareagovat.

15-0

Američanka začíná dobře a získává úvodní fiftýn tohoto gemu.

4:0

Petra Kvitová ani na druhý pokus ve třetím setu neudržela podání.

4:0

Shelby Rogersová jde do vedení 4:0. Američanka si seběhla na síť a nedala Petře šanci. Teď už to bude pro českou tenistku nesmírně těžké.

A-40

Petra zariskovala a šla na síť, Shelby si toho ale všimla a velmi chytře jí prohodila. To byl velmi povedený úder.

40-40

Ještě že tak, Petra musela hrát přes druhé podání, její soupeřka naštěstí v průběhu výměny trefila pouze síť.