Reprezentační zápasy

Anglie – Austrálie

2:1

konec (1:0)

27.05.2016, 20:45 • Stadium of Light (Sunderland) [Kapacita: 49 000] • Martin Penker

Tipsport: 1.27 6.0 10.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (22:41:07)
Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes byli mírně lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili 2:1. Na první branku dnešního utkání jsme nemuseli dlouho čekat, neboť se už ve 3. minutě prosadil Rashford. Další branky padli až ve druhé půli, nejdříve se v 55. minutě prosadil Rooney a následně v 75. si dal nešťastnou vlastní branku Dier. Anglie tak dnes potvrdila roli favorita a utkání zvládla v poměru 2:1.

Držení míče: 48% – 52%
Střely celkem: 10 – 9
Střely na branku: 6 – 3

90+4

90+3

Právě se nám rozeběhla poslední nastavená minutka utkání a rozhodčí tak za malou chvilku zápas ukončí.

90+2

Hra se momentálně pohybuje spíše ve středu hřiště.

90+1

Henderson dostal nabito zhruba z pětadvaceti metrů, jeho střelecký pokus však skončil vysoko nad brankou.

90+1

Rozhodčí nastavuje ještě 3 minuty.

90

Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.

89

Barkley napřáhl ke střele poblíž hranice vápna, tato střela však nenadělala Ryanovi větší potíže.

89

Hosté se ještě snaží alespoň o vyrovnávající branku, domácí obrana však dnes pracuje skvěle a svého soupeře příliš nepouští do šancí.

87

Domácí střídají. Ze hřiště odchází Fraser Forster a místo něj nastupuje Tom Heaton.

86

Goodwin se dostal k hlavičce ve vápně po centru z pravé strany, jeho hlavička však postrádala razanci a Forster s ní tak neměl problémy.

85

Rooney dostal přihrávku do ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.

84

Hosté střídají. Ze hřiště odchází Robbie Kruse a Aaron Mooy, místo nich nastupují Craig Goodwin a Jackson Irvine.

83

Domácí drží míč na svých kopačkách, ale dopředu se už jim příliš nechce.

82

Rooney dostal příliš dlouhou přihrávku za obránce od jednoho ze svých spoluhráčů a míč tak skončil pouze u brankáře Ryana.

81

Domácí si mezi sebou neporozuměli poblíž hranice vápna soupeře a o míč tak přišli.