1:0

konec (1:0)

27.05.2016, 20:30 • Gradski Stadion (Koprivnica) • Petr Bílek

Tipsport: 1.16 6.6 19.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je za námi přátelský mezinárodní zápas mezi Chorvatskem a Moldavskem. Domácím se příprava ne evropský šampionát dnes příliš nevydařila. Chorvati sice hodně drželi balon, častěji stříleli, avšak vyhráli pouze 1:0, a to je proti Moldavsku asi málo. (22:21:24)

90+2

90+1

90+1. Ćorić trefil tyč

90+1

A ještě jedna tyč domácích. Z hranice vápna pálil Ćorić, jehož přízemní ránu zastavila branková konstrukce.

90+1

Nastavovat se budou dvě minuty.

89

Normální hrací doba se blíží ke svému konci. Sice bylo k vidění hodně střídání, v přípravném zápase to ale asi nebude znamenat příliš dlouhé nastavení.

87

Střídání v týmu Moldavsko: ze hřiště odchází Cebotaru, přichází Ambros.

86

Konec zápasu se neúprosně blíží a zdá se, že se zápas dohraje za stavu 1:0.

84

Z tribun se opět ozývá pískot. Takto si fanoušci hru chorvatského účastníka EURA rozhodně nepředstavovali.

82

Poslední desetiminutovku druhého poločasu začali aktivněji hosté, kteří jsou nyní více nastěhovaní na polovině Chorvatska.

80

Do konce zápasu chybí necelých deset minut. Domácím stále něco chybí k tomu, aby přidali druhý gól.

79

Střídání v týmu Moldavsko: ze hřiště odchází Ioniţă, přichází Mihailov.

78

Domácí jasně dominují v držení míče, jenže na góly je to stále jen 1:0.

77

Střídání v týmu Moldavsko: ze hřiště odchází Spătaru, přichází Ivanov.

76

Po centru z levé strany se k hlavičce v zajímavé pozici dostal Halilović, míč poslal těsně mimo.

74

72

Domácí přeci jen začínají být více nebezpeční a nyní jsou natlačeni více před vápnem soupeře.