6:0

konec (3:0)

27.05.2016, 18:00 • Kufstein-Arena, Kufstein • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 1.16 6.7 19.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký páteční večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (20:02:33)
Držení míče: 65 % : 35 %.
Střely na branku: 12:0. Střely mimo: 7:2. Rohy: 9:0. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 9:10.
První přípravný zápas českého týmu před mistrovstvím ve Francii je u konce a výběr trenéra Vrby si proti Maltě slušně zastřílel. Do druhého poločasu nastoupil hodně obměněný kádr, který dokázal udržet míčovou převahu, ale na gól se čekalo až do 74. minuty, kdy se po rohu prosadil David Lafata. Diváci pak viděli ještě dvě branky, v 81. minutě skóroval Tomáš Necid a v první nastavené minutě se po dalším rohu trefil Patrik Schick. Česká republika tak vyhrála jasně 6:0. Začátek přípravy tak dopadl výborně.

90+2

90+2

Sivok v úplném závěru chyboval a pustil Cremonu do zakončení. Ten ale neuspěl a už to vypadá, že český tým udrží nulu.

90+1

90+1. Patrik SCHICK - 6:0

90+1

Česko právě vstřelilo branku!
Půltucet je dovršen! Po centru od rohového praporku propadl míč na vápno, kde si jej zpracoval PATRIK SCHICK a zblízka jej pohotově poslal za Habera.

90

Rozhodčí nastaví dvě minuty.

90

Ne, tento přímý kop se nevydařil, Malta může zkusit ještě jeden kontr.

90

Ještě jedna změna. Maltský trenér stáhl Garetha Sciberrase, na trávník vyběhl Steve Pisani.

89

Faul na Gebre Selassieho, český tým bude rozehrávat přímý kop.

88

Ten musel hned ze startu dávat velký pozor, zasahovat ovšem nemusel, míč skončil vysoko nad jeho brankou.

87

Ještě jedna změna v maltském dresu. Z branky odbíhá Henry Bonello, zachytá si Justin Haber.

87

Už to vypadalo, že se Malta dostane k prvnímu ohrožení české branky, přihrávka na Mifsuda ale šla do ofsajdové pozice. Ten navíc zakončil vedle Koubkovy branky.

86

Schick se míče opravdu nebojí a dovolí si i drzé kličky.

85

Českému týmu nevyšla rozehra pravou stranou, přihrávka za obranu skončila u Bonella.

84

Schick opět u míče, nyní se ale nevydal dopředu, zvolil raději přihrávku na jistotu na Daridu.

83

Tohle Daridovi nevyšlo. Chtěl roztáhnout hru do šířky, jenže místo Sivokovi poslal míč do autu.

6:0

konec (3:0)

Branky: 15. Plašil (Pavelka), 21. Škoda (Krejčí), 40. Hubník (Plašil), 74. Lafata, 81. Necid (Schick), 90+1. Schick

Česko: Čech (46. Koubek) – Kadeřábek (65. Mareček), Hubník, Sivok, Limberský (46. Gebre Selassie) – Plašil (46. Darida), Pavelka (65. Kolář) – Šural (46. Lafata), Rosický (65. Schick), Krejčí (46. Skalák) – Škoda (46. Necid). Trenér: Pavel Vrba.
Náhradníci: Vaclík, Koubek – Suchý, Gebre Selassie, Kolář, Dočkal, Mareček, Darida, Skalák, Lafata, Necid, Schick.

Malta: Bonello (87. Haber) – Agius, Failla (75. Camenzuli), Baldacchino, Attard (46. Camilleri) – Z. Muscat, Briffa (62. R. Muscat) – Sciberras (90. Pisani), Gambin (74. Cremona), Kristensen (46. Fenech) – Effiong (46. Mifsud). Trenér: Pietro Ghedin.
Náhradníci: Haber – Camilleri, Camenzuli, Fenech, R. Muscat, Cremona, Pisani, Mifsud, Farrugia.

Rozhodčí: Ouschan – Winsauer, Staudinger (všichni AUT)