1:2

konec (0:1)

04.05.2016, 17:00 • Třebíč • 30. kolo • Daniel Kinc

Ode mne je to vše, na počtenou! (18:57:18)
Utkání je u konce. Domácí nakonec dokázali snížit, na vyrovnání se však nezmohli. Mohelnice vítězí 2:1!

90+3

90+3

Žlutou kartu dostává Florián (HFK Třebíč).

90+3

Míč nakonec skončil v náručí brankáře Hory.

90+3

Rohový kop pro domácí, asi jejich poslední šance.

90+2

Ten se domácím nakonec vůbec nepovedl, Komínek napálil pouze spoluhráče ve zdi.

90+1

Nastavují se tři minuty!

90

Tvrdý šlapák Weinlicha znamená nejen žlutou kartu, ale také nadějný volný přímý kop pro domácí!

88

Střídání v týmu FK Mohelnice: ze hřiště odchází Hapal, přichází Najman.

87

Nadějnou akci zastavil domácím při koncovce útočný faul.

86

Žlutou kartu dostává Benda (HFK Třebíč).

82

Aktivita domácí v těchto minutách mírně opadla, hosté naopak drží míč na svých kopačkách a dopředu se příliš neženou.

80

Střídání v týmu FK Mohelnice: ze hřiště odchází Kopa, přichází Kotůlek.

78

Žlutou kartu dostává Kopa (FK Mohelnice).

77

Žlutou kartu dostává Kuba (FK Mohelnice).

77

Domácí se i v závěrečných minutách stále tlačí dopředu, hosté naopak brání svůj těsný náskok.

74

Střídání v týmu FK Mohelnice: ze hřiště odchází Vokoun, přichází Bzirský.

74

Domácí jej dokázali odvrátit, hosté však rozehrají další rohový kop, tentokrát z druhé strany útočné poloviny.