07.02.2016, 04:00 • Pepsi Center, Denver • Martin Schwarz (@MartinSmuci)

Tipsport: 2.2 3.74 2.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V zápase nenastoupil žádný z českých nebo slovenských hokejistů.
Dnešní utkání sledovalo 14 983 diváků.
Střely na branku v zápase

Colorado Avalanche: 34

Winnipeg Jets: 39
Máme za sebou poměrně zajímavé hokejové utkání, které mělo vše, co si jen hokejový divák může přát. Spousta šancí, slušná porce branek a k tomu několik rvaček během celé základní hrací doby. Právě vysoký počet trestných minut charakterizoval tento duel. Utkání nakonec dotáhli do vítězného konec muži Winnipeg Jets, kteří od druhé třetiny svou výhru nepustili a nakonec slaví důležitý úspěch v Denveru po výsledku 4:2. Colorado je naopak zklamané, protože také mělo dost šancí. Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezkou neděli.

59:48

Ještě jedno vhazování v útočném pásmu pro Colorado Avalanche, ale teď už to domácí stihnou jen těžko. Varlamov se navíc vrací mezi tři tyče.

59:32

Zdá se, že o vítězi dnešního zápasu je rozhodnuto, ještě to zkusil lehkým nahozením z levé strany Grigorenko.

59:09

Poslední minuta základní hrací doby je tu, Winnipeg vyhazuje tak, aby to nebylo zakázané uvolnění a Avalanche musejí začít znovu zezadu.

58:50

Hutchinson po střele soka od pravého mantinelu zastavuje puk a vyráží jej daleko před sebe.

58:28

Hra může pokračovat, hráči Colorada si dávají s rozehrávkou záležet, ale je jim jasné, že už nemají moc času.

58:03

Už běží poslední dvě minuty základní hrací doby. Branka Colorada stále prázdná, ale hra přerušena ve středním pásmu.

57:35

Zatím se domácí barvy snaží dostat do pásma soupeře, tam by se chtěli co nejdříve dostat ke střele, ale zatím se to Avalanche moc nedaří.

57:10

Colorado Avalanche odvolávají brankáře a zkoušejí hru v šesti mužích.

56:51

Zdánlivě jednoduché nahození od modré čáry, ale Laviny si na něj musely dávat pozor. Do konce základní hrací doby zbývá už jen něco málo přes tři minuty.

56:20

Stuart si s klidem povodil puk na hokejce, pak jej poslal za domácí klec. Ale tam si musejí dávat pozor především domácí muži.

55:56

Po střele od modré čáry má Hutchinson sice puk v náruči, ale hvizdem rozhodčího ani nyní akce nekončila, hned se zase na brankovišti děly věci. Teď ale rozhodčí stačili situaci zavčas uklidnit.

55:28

Nathan MacKinnon a jeho střele do ochranné sítě. Nejdříve letěla na branku, ale někdo před hostujícím zařízením ji ještě stačil poslat pryč.

2:4

Branky a nahrávky: 6. Grigorenko (Iginla, Beauchemin), 35. Duchene (Bondarchuk, MacKinnon) – 19. Ladd (Byfuglien, Armia), 23. Stafford (Scheifele), 31. Stafford (Trouba, Perreault), 50. Perreault (Stafford)

Colorado Avalanche: Varlamov (Pickard) – Beauchemin, Johnson, Holden, Barrie, Bondarchuk, Bigras – Grigorenko, MacKinnon, Duchene – Landeskog, Söderberg, Comeau – Tanguay, Mitchell, Iginla – McLeod, Wagner, Martinsen

Winnipeg Jets: Hutchinson (Hellebuyck) – Trouba, Byfuglien, Enström, Myers, Stuart, Chiarot – Ehlers, Scheifele, Wheeler – Perreault, Little, Stafford – Ladd, Lowry, Burmistrov – Thorburn, Copp, Armia

Rozhodčí: Dwyer, McCauley – Sericolo, Wheler

Diváci: 14 983