06.02.2016, 03:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 1.95 3.95 3.43 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Scotiabank Saddledome dnes navštívilo 19289 diváků. S tímto konstatováním se s Vámi již loučím a u dalších on-line přenosů se těším napočtenou! (05:51:48)

Jiří Hudler (CGY) 1+0, 1 střela, čas na ledě 21:25
Michael Frolík (CGY) 0+0, 3 střely, čas na ledě 12:53
Ladislav Šmíd (CGY) 0+0, 1 střela, čas na ledě 11:48
1. William Karlsson (CBJ) 2+0
2. Sam Bennet (CGY) 0+0
3. Joonas Korpisalo (CBJ) 30 zák., 1 gól, 96,8%
Je to tak! Domácí už zakončit nestihli a Columbus si tak veze z Kanady vítězství 1:2! Flames přitom od 8. minuty vedli po zásahu Jiřího Hudlera, ovšem poté začal úřadovat William Karlsson. Švédský forvard nejprve ve 30. minutě vyrovnal a poté potrestal špatný nástup Plamenů do třetí třetiny. Poté už svěřenci Johna Tortorelly jen bránili, ale s přispění štěstí a především výborného výkonu mladého gólmana Joonase Korpisala už svůj náskok ubránili.

Střely na branku ve 3. třetině – 10:4, celkem – 31:18.

59:46

Atkinson dostal puk do středního pásma a tohle už vypadá pro Modré kabáty velmi dobře!

59:31

Hamilton trefil jen nohu obránce Murrayho, hosté se následně osvobozují.

59:01

Poslední minuta, udrží to hosté?

58:45

Branka domácích zůstává samozřejmě prázdná. Další buly v útočném pásmu Calgary.

58:42

Domácí si vyžádali oddechový čas.

58:42

Jack Johnson vložil hůl do střely jednoho z domácích hráčů a srazil kotouč do ochranné sítě.

58:21

Branka Calgary je prázdná, domácí tedy v šesti!

57:45

Matt Calvert mohl rozhodnout! Hostující útočník najížděl zcela sám na Ramöho, netrefil však branku!

56:49

Ze strany domácích už to začíná být křeč, přihrávky nejsou tak přesné, jak by měly být.

55:50

Zakázané uvolnění domácích.

55:17

Rychel se z ničeho nic ocitl sám před Ramöm, kotouč však uklidil vedle tyčky!

54:48

Hudler hledal mezi kruhy Monahana, tomu puk přeskočil hůl. Že by nervozita?

1:2

Branky a nahrávky: 8. Hudler (Monahan, Brodie) – 30. Karlsson (S. Jones, Calvert), 42. Karlsson (Calvert)

Calgary Flames: Ramö (Hiller) – Giordano (C), Brodie, Russell (A), Hamilton, Šmíd, Engelland – Hudler, Monahan (A), Gaudreau – Frolík, Backlund, Bennett – D. Jones, Stajan, Ferland – Colborne, Jooris, Bouma. Trenér: Bob Hartley

Columbus Blue Jackets: Korpisalo (Forsberg) – S. Jones, Murray, Prout, Tjutin, Johnson, Goloubef – Foligno (C), Wennberg, Saad – Atkinson, Dubinsky (A), Jenner (A) – Calvert, Karlsson, Hartnell – Bourque, Campbell, Rychel. Trenér: John Tortorella

Rozhodčí: Lee, Walsh – Heyer, Mach

Diváci: 19289