Chance liga

HC Dukla Jihlava – Sportovní klub Kadaň

2:0

konec (2:0, 0:0, 0:0)

06.02.2016, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 48. kolo • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

Tipsport: 1.52 4.6 4.24 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konstatováním, že i počtvrté v sezoně platilo v souboji Jihlavy a Kadaně otřepané "Můj dům – můj hrad," protože Dukla porazila Sportovní klub poměrem 2:0, se s Vámi loučí a hezký večer přeje Tomáš Lysý. (21:10:57)
Ani ve třetí třetině gól nepadl, Dukla tak rozhodla o výsledku hned v první třetině, kterou rozhodla dvěma góly v přesilovkách zásluhou Tomáše Harkabuse a Alexe Grebenyuka – 2:0.

Honzík si došel pro vychytanou nulu.

59:40

Na Horáckém zimním stadionu jsou slyšet "Skřítkové tesaři", neklamné to znamení tří bodů Dukly.

59:06

Ránu Šimona Szathmáryho srazil David Honzík velmi dobře kolem své levé tyče a Dukla se vzápětí osvobozuje.

58:49

Jan Strmeň je venku z branky, Kadaň útočí se šesti muži v poli.

58:31

Kadaň kombinuje v pásmu, ale nedostává se ke střele.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetího dějství.

57:56

Sportovní klub hraje v plném počtu a začíná jeho přesilovka. Že by bylo ještě na světě menší drama?

57:45

Síly na ledě se srovnají, ale jen na 11 vteřin, poté skončí trest Trefného. Aleš Jergl jde ven na dvě minuty z podražení.

Na vyloučení: 7-11.

56:59

Nyní kombinace Dukly nezafungovala a Kadaň znovu vyhazuje puk do středního pásma.

56:48

Přesilovka pět na tři se Dukle nepovedla, domácí ale už možná trošku šetří síly na pondělní derby v Třebíči.

56:36

Jihlava se po pár přihrávkách dostala do střelecké možnosti, ale Tomáš Kaláb z mezikruží po nápřahu trefil jen pravý beton gólmana.

55:56

Jihlava bude mít možnost přesilovky pět na tři, dlouhé 52 vteřin. Při zavezení puku do pásma Ač se to Jakubu Trefnému vůbec nelíbí, dostává dvě minuty za hru vysokou holí.

Na vyloučení: 6-11.

55:24

Domácí se před brankou Strmeně provinili hrou vysokou holí, buly se tak stěhuje do středního pásma.

55:00

Kaláb si již sjížděl do středu pásma na střelu, ovšem puk mu na poslední chvíli doslova urazil jeden z hostí kamsi do středního pásma.

54:48

Šanci Kadaně na dramatizaci zápasu zřejmě utíná Robert Černý, který dostává dvě minuty za držení.

Na vyloučení: 6-10.

54:08

Naopak na druhé straně to icing je, puk se stěhuje před branku Kadaně (celkem: 3-6).