06.02.2016, 16:00 • 40. kolo • Petr Pavlík

Tipsport: 1.5 5.0 4.09 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V toto chvíli mi nezbývá nic jiného, než Vám popřát hezký zbytek dnešního dne. Užívejte si ho a u dalších onlajnů se mějte hezky. Na počtenou! (18:17:58)
Napínavé střetnutí...
Nic jiného bychom k tomu nemohli dodat. Viděli jsme bojovné utkání plné agresivity, dravosti, chutě a mnoho dalšího. Sparťané šli vždy do vedení, ale Karlovy Vary vždy stáhly její jednogólový náskok. Utkání dospělo až do prodloužení, v nichž rozhodl domácí hrdina MAREK GYÖRI. Jeden bod domů si veze karlovarská Energie, dva body zůstávají doma. HC Sparta Praha poráží výběr HC Energie Karlovy Vary 3:2 po prodloužení.

64:56

Sparta právě vstřelila branku!

Obrovská smůla na straně karlovarské Energie, naopak veliké nadšení na sparťanských tvářích! Hozák po přihrávce od Knoblocha vybojoval puk v útočném pásmu v rohu kluziště, následně ho předložil MARKU GYÖROVI, který z bezprostřední blízkosti prostřeluje brankáře Kuchaře! Sparta tak vítězí po prodloužení 3:2!

64:46

Knobloch má puk na hokejce a rozehrává svým forvardům.

64:28

Buly před Kuchařem.

64:01

Poslední minuta prodloužení je tu.

63:37

Sparťanští beci rozjíždějí svou akci zpoza vlastní branky.

63:12

Chour po zákroku lapačkou přerušuje hru. Následovat bude buly po jeho levici.

62:46

Karlovarští se dostávají pomalu do hry a ohrožují Choura nepříjemnými střelami.

62:16

Hraje se ve středním pásmu.

61:36

Michálek vyváží puk a míří s ním před branku Sparty.

61:29

Svádí se boj ve středu kluziště. Nakonec si bere kotouč Energie.

60:45

Pajk s Vránou vyvážejí kotouč a hosté střídají.

Tomuto se říká pěkná sbírka puků :)

60:05

Domácí chtějí ihned zkraje rozhodnout a ženou se za branku Kuchaře pro nahozenou pryž.

60:01

Třetí perioda nabídla opět parádní podívanou. Šance měla většinou Sparta, ale byla to karlovarská Energie, která dokázala vsítit vyrovnávající branku na 2:2. Za pár okamžiků budeme svědky pětiminutového prodloužení.

60:00

3:2

Branky a nahrávky: 8. Kulda (Duben), 37. Sladkovský (Hozák), 65. Györi (Hozák, Knobloch) – 17. Vrána (Nguyen, Zikmund), 51. Davídek (Svoboda)

HC Sparta Praha: Chour (Pírs) – Jandus, Knobloch, Bednárik, Kadeřávek, Duben, Zeleňák – Krátký, Michnáč, Lojka, Klindera, Györi, Kulda, Pulkrab, Schwamberger, Hozák, Sladkovský, Šmerha, O.Procházka

HC Energie Karlovy Vary: Kuchař (Frček) – Michálek, Beer, Pajk, Truhlář, Rulík, Dudek, Vodička – Nguyen, Zikmund, Svoboda, Vrána, Tamáš, Davídek, Hendrych, Janata, L. Procházka, Babka

Rozhodčí: Hodek – Frodl, Lhotský