DHL Extraliga juniorů

HC Dynamo Pardubice – HC Dukla Jihlava

3:1

konec (0:0, 0:0, 3:1)

06.02.2016, 17:00 • Zimní stadion Hlinsko • 40. kolo • Info o důležitých událostech (Jan Hrabal (@janhrabal))

Tipsport: 1.7 4.6 3.27 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Konec zápasu. Pardubice porazily Jihlavu 3:1 třemi brankami v závěrečné třetiny. Dukla bojovala v Hlinsku srdnatě, ale nakonec jí došly síly, přece jen hrála ve třinácti hráčích v poli. Junioři Dynama tak vyhráli druhý zápas v řadě. (19:00:04)

59:25

Dukla právě vstřelila branku!
Milan Klouček dnes čisté konto neudrží, přesilovku čtyři na tři využil ONDŘEJ NAJMAN. Asistence: Aleš Dufek.

59:12

Pozor, Jihlava bude mít výhodu přesilovky čtyři na tři – za sekání je vyloučen Denis Kusý.

58:11

Hostující Váňa kazí vysokou holí početní výhodu, hraje se čtyři na čtyři.

57:57

Za sekání je vyloučen David Voženílek, Dukla má poslední šanci, hraje přesilovku.

57:35

Denis Kusý útočil na hattrick! Pardubický šikula získal puk, upaloval sám na bránu, ale na Kořenáře si blafákem do bekhendu nepřišel.

54:26

Dynamo právě vstřelilo branku!
A je tu další branka v jihlavské síti, Josef Horyna získal kotouč na modré čáře, před bránou našel DENISE KUSÉHO a ten druhým gólem v utkání zvýšil na 3:0 pro Pardubice. Asistence: Josef Horyna.

53:00

Dnešní utkání sleduje 489 diváků.

51:09

Jihlavě, která hraje v úzké sestavě, dochází síly, Pardubice navyšují náskok. Po pěkné kombinaci druhého útoku se prosadil DENIS KUSÝ. Asistence: Adam Ružička a Martin Krajňák.

47:33

Aleš Dufek měl na holi vyrovnání, rychlou jízdou po straně se dostal do zakončení, ale Milan Klouček levým betonem stále drží čisté konto.

Tomuto se říká pěkná sbírka puků :)

45:24

Pardubičtí se na začátku třetí třetiny dostávají do vedení, svůj osmnáctý juniorský gól v sezoně vstřelil MARTIN KRAJŇÁK. Bez asistence.

43:53

Dynamo se v pohodě ubránilo jihlavské přesilovce.

41:53

Za podražení je vyloučen Radek Velinský, hostující tým tak má další početní výhodu.

40:01

40:00

Druhá třetina skončila. Ve druhém dějství byla Dukla aktivnější, diváci v Hlinsku ale stále neviděli branku. Třetí třetina začne zhruba v 18.31 hodin.

39:07

Když skákal Tomáš Pipek zpět na led, měl velikou šanci Daniel Kolouch, jeho pokus z mezikruží vytěsnil brankář Klouček betonem.

37:07

Tomáš Pipek ve snaze získat kotouč podrazil soupeře a jde na trestnou lavici, přesilovka pro Jihlavu.

34:35

A další gólová šance pro Duklu, přes pardubického beka se dostal do samostatného zakončení Daniel Kolouch, jeho střelu zastavila blesková Kloučkova lapačka!

3:1

Branky a nahrávky: 46. Krajňák, 52. Kusý (Ružička, Krajňák), 55. Kusý (Horyna) – 60. Najman (Dufek)

HC Dynamo Pardubice: Klouček (Červený) – Beran, Horyna, Procházka, Faltys, Šklíba, Kučera – Pipek, Hoskovec, Panna – Ružička, Krajňák, Kusý – Rohlík, David Voženílek, Velinský – Dušek, Martinec, Barkóci.

HC Dukla Jihlava: Kořenář (Šťastný) – Hohl, Kadlec, Pospíchal, Půža, Srnský, Váňa – Dufek, Dvořák, Kolouch, Kousal, Najman, Ondráček, Vala.

Rozhodčí: Úlehla – Kis, Lučan