Portugalská Primeira Liga

Vitória FC Setúbal – CS Marítimo

1:1

konec (1:0)

06.02.2016, 19:30 • Estádio do Bonfim, Setúbal • 21. kolo • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.8 2.9 2.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Setúbal byl po většinu zápasu lepším týmem a do druhého poločasu vstupoval s jednobrankovým vedením, o které přišlo, když Frederico Venâncio zahrál v pokutovém území nešťastně rukou a následnou penaltu proměnil Fransérgio. Vítězství na stranu Setúbalu mohl v závěru strhnout střídající Meyong, jeho střela ale skončila pouze na pravé tyči. Konečný výsledek. Vitória Setúbal 1 Marítimo 1. (21:26:06)

90+3

90+3

Rohový kop nic nepřinesl a Marítimu byl navíc odpískán útočný faul.

90+3

Marítimo po druhém autovém vhazování v rychlém sledu vybojovalo rohový kop a zřejmě poslední šanci vstřelit gól.

90+2

Druhá minuta nastavení je téměř pryč, Marítimo ale bude ještě zahrávat rohový kop, tak nakonec ne, je z toho autové vhazování.

90+2

Troufám si to odhadovat na tradiční tři minuty.

90+1

Hraje se již minutu nad rámec zápasu, zatím ale není známo, kolik minut bylo nastaveno.

90

Střídající Meyong mohl vystřelit Setúbalu vítězství a tři body, brankář Salin už byl překonaný, jeho přízemní střelu ale zastavila pravá tyč, od níž se míč odrazil zpět do hry!

89

Žlutou kartu dostává Fernando Ferreira (CS Marítimo).

89

André Claro se pokoušel na levé straně proniknout do šestnáctky, ve své snaze ale neuspěl.

88

Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází André Horta, přichází Hassan.

87

Setúbal připravil poslední střídání.

86

Ricardo musel čelit tváří v tvář Djoussému, který se ocitl v obrovské šanci, brankáře Setúbalu ale přízemní střelou propálit nedokázal! Ricardo teď uchránil svůj tým od porážky.

85

Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Bessa, přichází Fernando Ferreira.

84

Costinha napřáhl v blízkosti ke krásné diagonální přízemní střele, která zamířila těsně vedle vzdálenější levé tyče!

83

To by musel být rozhodčí hodně hloupý, kdyby tohle Meyongovi zbaštil.

82

Meyong upadl v šestnáctce po hlavičkovém souboji s protihráčem, během kterého zůstal oběma nohama na zemi, faul se ale nepískal.

81

Je před námi závěrečných deset minut a zatím to nevypadá, že by jeden z týmů měl strhnout vedení na svou stranu.

1:1

konec (1:0)

Branky: 42. Claro – 72. Fransérgio

Karty:   36. Valente (STL), 71. Frederico Venâncio (STL) – 4. Ferreira (MAO), 63. Maurício (MAO), 89. Fernando Ferreira (MAO)

Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 8:7. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 6:2. Fauly: 18:17.

Vitória FC Setúbal: Ricardo – Tiago Valente, Frederico Venâncio, Willian, Nuno Pinto – Costinha, Fábio Pacheco, André Horta (88. Hassan) – Makuszewski (69. Ricardo Dani), Cissé (79. Meyong), André Claro.
Náhradníci: Raeder, Gorupec, Miguel Lourenço, Ruca.

CS Marítimo: Salin – Patrick (73. Donald Djoussé), Maurício, Romário, Rúben Ferreira – João Diogo, Éber Bessa (85. Fernando Ferreira), Fransérgio – Alex Soares (46. Tiago Rodrigues), Edgar Costa, Dyego Sousa.
Náhradníci: Haghighi, Briguel, Diallo, Baba.

Rozhodčí: João Pedro Pinheiro. Asistenti: Nuno Eiras, Jorge Oliveira. Čtvrtý rozhodčí: Luís Alberto Cansado Reforço