Španělská LaLiga

Sporting Gijón – Deportivo La Coruňa

1:1

konec (1:1)

06.02.2016, 22:05 • Estadio Municipal El Molinón, Gijón • 23. kolo • Jakub Kopřiva

Tipsport: 2.6 3.37 2.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany vše, na počtenou. (23:55:08)
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 5:0. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 10:13.
Je dobojováno. Sledovali jsme vyrovnaný duel, který nakonec skončilo nerozhodně, když Gijón remizoval s La Coruňou 1:1. Domácí se dostali do vedení, ale hosté ještě v prvním poločase odpověděli. Druhé dějství už branku nenabídlo a týmy si tak body rozdělily.

90+3

90+1

Rozhodčí přidal tři minutky.

90

Žlutou kartu dostává Federico Cartabia (Deportivo La Coruňa).

89

Hosté jsou v závěru aktivnější, tak uvidíme, zda z toho něco vytěží.

87

Po přihrávce před branku sebral míč pozorný Iván Cuéllar.

86

Střídání v týmu Sporting Gijón: ze hřiště odchází Antonio Sanabria, přichází Miguel Ángel Guerrero.

84

Po faulu jsou u míče domácí fotbalisté, kteří nikam nepospíchají v klidu kombinují.

82

Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Luis Alberto, přichází Federico Cartabia.

80

Střídání v týmu Sporting Gijón: ze hřiště odchází Dani Ndi, přichází Pablo Pérez.

78

Po chybě v obraně se ke střele dostal domácí Antonio Sanabria, ale z úhlu branku trefit nedokázal.

76

Po přihrávce před branku skvěle zasáhl Germán Lux, který před dotírajícím protihráčem kulatý nesmysl pohotově sebral.

74

Oba celky se tlačí dopředu, ale na další šanci stále čekáme.

72

Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Cani, přichází Luisinho.

71

Je před námi posledních dvacet minutek a Gijón hraje s La Coruňou stále 1:1, takže to bude ještě hodně zajímavé a můžeme se těšit na dramatický závěr.