1:1

konec (1:0)

06.02.2016, 16:00 • Liberty Stadium, Swansea • 25. kolo • Jan Číhal

Tipsport: 2.26 3.16 3.53 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mně je to pro tento zápas vše, program Premier League však na Onlajnech pokračuje v 18:30, kdy se na St. Mary's Stadium střetne Southampton a West Ham. Tímto se s vámi loučím, na shledanou. (17:55:43)
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 9:6. Rohy: 9:5. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 11:14.
Jestli jsme se v první půli trochu nudili, u druhém poločase se to už určitě říct nedá. Hosté hned po přestávce vyrovnali zásluhou Danna a ve zbytku zápasu jsme mohli sledovat velké množství šancí na obou stranách, neujal se však ani velký závěrečný tlak Swansea, ta se tak letos již podruhé rozchází s Crystal Palace smírně, na Liberty Stadium se narodila remíza 1:1.

90+4

90+4

Barrow našel ve vápně Gomise, tomu však v klíčový moment míč uskočil.

90+3

Velký tlak domácích přerušil Zaha, který okamžitě vyráží do brejku.

90+3

Barrow vybojoval rohový kop, jedna z posledních šancí labutí!

90+2

Taylorův centr odvrátil Jedinak a Campbell vzápětí odkopl míč až k Fabiańskimu.

90+1

Po faulu Boatenga na Sigurðssona má Swansea příležitost zahrozit z dalšího přímého kopu.

90+1

Nastavují se 4 minuty.

90

Naughtonův dlouhý míč končí pouze v rukavicích Hennesseyho.

89

Hostům se přece jen podařilo trochu rozkouskovat soupeřův tlak, nyní mohou vhazovat u půlící čáry.