Italský pohár

Turín FC – AC Cesena

4:1

konec (2:0)

01.12.2015, 18:00 • Stadio Olimpico di Torino • 4. kolo • Vít Schück (@VitSchuck)

Tipsport: 1.29 4.7 9.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera. (19:52:46)
Turín poráží ve čtvrtém kole poháru Cesenu přesvědčivě 4:1, když už po prvním poločase vedl o dvě branky, který obstaral Gazzi s Morettim. V druhé půli se prosadil ještě Lopez a Benassi. Za hosty snižoval na 3:1 Cascione po náhodné akci po pravé straně.

Turín se tak probojoval do osmifinále, kde se střetne s hvězdným Juventusem.

90+2

90+2

Ještě jeden rohový kop pro hosty! Ten končí u prvního bránícího hráče, který poslal míč z vápna.

90+1

Rozhodčí nastavuje v druhém poločase dvě minuty.

90

V poslední minutě domácí nikam nepospíchají a hlídají čas u rohového praporku. Hosté však získávají míč a pokoušejí se ještě zmírnit porážku.

89

Rohový kop domácích si pohlídal Renzetti, který poslal hlavou míč z pokutového území. U míče zůstávají domácí hráči.

88

Domácí mohli přidat další branku. Martinez se dostal ke střele, kterou však blokuje dobře postavený Lucchini na rohový kop.

87

Střídání v týmu AC Cesena: ze hřiště odchází Molina, přichází Ragusa.

86

86. Marco BENASSI - 4:1

86

FC Turín právě vstřelil branku!
Na polovině hřiště se dostal k míči MARCO BENASSI a jeho samostatnou akci nezastavila obrana ani velmi dobře chytající Agliardi, který nyní podcenil míč a střela z hranice vápna mu proletěla kolem těla do branky.

85

Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Bovo, přichází Pryyma.

85

Po přiťuknutí míče od Benassiho se dostal do palebné pozice Gazzi. Jeho pokus z voleje končí jen v boční síti.

84

Molina se skácel před vápnem domácích a vyžadoval odpískání faulu. Rozhodčí však nepíská a tak se pokračuje ve hře.

83

Valzania také nestačil rychlostně na svého protihráče a po faulu vidí žlutou kartu od rozhodčího.

82

Amauri si mohl obhodil posledního bránícího hráče a mohl jít do samostatného úniku. Míč mu však sklouzl z kopačky a do šance se nedostává.

81

Agliardi znovu drží! O střelu se pokusil z pravé strany Molinaro. Jeho střelu s přehledem chytá hostující brankář na hruď.

80

Hostující Cesena má zhruba deset minut, aby vstřelleným gólem ještě zdramatizovala konec utkání a tak postup do osmifinále poháru.