1:2

konec (1:1)

01.12.2015, 20:00 • Estadio Camp Nou Municipal (Reus) • 4. kolo • Petr Bílek

Tipsport: 8.3 4.3 1.43 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je za námi první zápas dvojutkání 4. kola španělského poháru Copa del Rey mezi domácím celkem Reus Deportiu a Atléticem Madrid. Domácí sice statečně bojovali a dokonce vedli 1:0, přesto nakonec odcházejí jako poražení, když hosté stihli v prvním poločase srovnat a poté po změně stran dokonat obrat. Před odvetou na půdě Atlética je tedy o postupujícím víceméně jasno. (21:48:21)

90+2

90+2

Colorado zahrál na polovině hřiště rukou, a to bylo vůbec to poslední, co se v dnešním zápase stalo.

90+2

Zdá se, že se zápas dohraje ve středu hřiště. Míč mají domácí, ale proti zcela zataženému soupeři se asi jen těžko dostanou až do zakončení.

90+1

Druhý poločas dnešního zápasu bude nastaven o dvě minuty.

90

Již probíhá poslední minuta normální hrací doby. U míče byli domácí, než ale stihli zakončit, o balon přišli.

89

Hráči Atlética jsou opět u balonu a je na nich vidět, že v závěru touží po tom přidat třetí gól v zápase.

87

87. Šance Vietta

87

Po krásné akci hostů se až do vápna prokličkoval Vietto, gólman Edgar si ale připsal další výborný zákrok.

86

Hosté se pokusili o rychlý protiútok. Ten ale nezvládli a poté se faulu dopustil Thomas Partey. Opět to byl asi faul na žlutou kartu, sudí Fernández zůstal ale v klidu.

85

Také s druhou standardkou domácího celku si fotbalisté Atlética poradili.

85

Po rohu Álexe Colorada bude následovat ještě jeden rohový kop z druhé strany.

84

Nyní mají domácí možnost v podobě rohového kopu.

83

Hraje se hlavně ve středu hřiště. Hosté zkušeně kontrolují svůj těžce nabytý jednobrankový náskok.

81

Střídání v týmu CF Reus Deportiu: ze hřiště odchází Jesús Olmo, přichází Ismael Moyano.

79

Čas zápasu se pomalu krátí a do závěrečného hvizdu nám chybí něco málo přes deset minut.

77

Z levé strany zkoušel do vápna centrovat Fran Carbià, jeho pokus byl ale zblokovaný pozornou defenzivou Atlética.

76

Hráči domácího celku se o chvilku později dostali také k zahrávání rohu, ani ten ale šanci nepřinesl.