Hokejová Liga mistrů

Frölunda HC – ERC Ingolstadt

4:1

po prodl. (1:0, 0:1, 2:0 - 1:0)

06.10.2015, 19:00 • Frölundaborgs Isstadion, Göteborg • 1/16 finále • Tomáš Kubečka

Tipsport: 1.3 6.0 6.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je konec. Dramatický zápas končí šťastněji pro domácí, kteří o svém postupu rozhodli až v dodatečném prodloužení. Frölunda šla na konci první třetiny do vedení zásluhou Widerström. Ve druhé periodě hosté vyrovnali zásluhou Alexandra Barty. Domácí vrátil vedení Fälth a 11 sekund před koncem poslal dvojutkání do prodloužení BENGTSSSON. Po polovině prodloužení rozhodl o postupu Frölundy Lasch. Švédský celek tedy postupuje do další fáze, zatímco pro Ingolstadt Liga mistrů končí. Švédský celek se v příštím kole střetne s Litvínovem. Z mé strany je to vše. Dobrou noc! (21:30:49)

66:26

66:26 LASCH - 4:1

66:26

Frölunda právě vstřelila branku!
Je konec! Vítěznou branku v prodloužení, která pro domácí znamená postup střílí RYAN LASCH! Ten projel takřka kolem všech hráčů hostů a bez problémů dopravil kotouč do sítě. Asistence: Lukas Bengtsson.

65:00

63:57

Ani hra ve třech nepřinesla rozhodující branku. Nyní začíná přesilová hra pro hosty.

63:00

Jenže domácí v přesilovce pořádně nezahrozili a navíc půjdou také do tří. Dvě minuty za dostává Lundqvist.

61:56

Petr Tatíček je vyloučen na 2 minuty za krosček. Domácí mají velkou příležitost rozhodnout zápas.

60:40

Začala desetiminutové prodloužení. Domácí do něj vstoupili v euforii a snaží se vstřelit postupový gól.

60:01

59:49

59:49 BENGTSSON - 3:1

59:49

Neskutečné! Do konce utkání už zbývalo posledních deset vteřin a domácí si vynutili prodloužení! Autorem branky je LUKAS BENGTSSON. Asistence: Henrik Tömmernes a Andreas Johnson.

59:27

Hosté vyhazují puk přes všechny čáry. Zakázané uvolnění.

59:03

Rozběhla se poslední minuta zápasu. Domácím se stále nedaří překonat Pielmeiera.

58:40

Johansson zůstává na střídačce. Do konce zbývá osmdesát sekund.

58:24

Oddechový čas pro domácí.

58:00

Do konce zápasu zbývají dvě minuty.

57:01

Lauridsen zavezl kotouč do útočné třetiny, nahodil jej před branku, kde však nebyl nikdo v červeném. Domácí musí začít od znovu.

4:1

Branky a nahrávky: 20. Widerström (Fantenberg, Rosseli-Olsen), 42. Fälth (Lehkonen, Carlsson), 60. Bengtsson (Tömmernes, Johnson), 67. Lasch (Bengtsson) – 34. A. Barta (Kohl, Irmen)

Frölunda HC: Johansson (Gustafsson) – Tömmernes, Bengtsson, Larsson, Fantenberg, Lauridsen, Fälth, Bohm – Stålberg, Lasu, Rosseli-Olsen – Carlsson, Lundqvist, Lasch – Figren, Ehn, Lehkonen – Johnson, Sundström, Abbott – Widerström

ERC Ingolstadt: Pielmeier (Eisenhut) – McNeill, Kohl, Schopper, Friesen, Wagner, Kronthaler, Davidek – Lebler, Laliberte, Tatíček – Irmen, Ross, Elsner – Greilinger, Kubalík, A. Barta – B. Barta, Schmidpeter, Davidek – Th. Pielmeier

Rozhodčí: Kurmann (Švýcarsko), Cleasson – Haster, Löfgren (všichni Švédsko)