3:3

konec (1:1, 2:2, 0:0)

06.10.2015, 19:00 • 1/16 finále • Daniel Maňák (@danesh29)

Tipsport: 2.08 4.5 2.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ve třetí třetině se skóre neměnilo a Eisbären Berlin mohou tedy dnes slavit postup do osmifinále hokejové ligy mistrů! Ode mne je to pro dnešní večer vše. Přeji Vám tedy hezký zbytek večera a u dalšího onlajnu se těší Daniel Maňák. (21:18:17)
A je dobojováno. Eisbären Berlin vítězí na ledě Stavanger Oilers dnes 3:3, celkové skóre je tedy 3:6.

59:30

Půl minuty dělí Eisbären Berlin od postupu do osmifinále.

58:50

Domácí už zcela rezignovali a nechávají zápas víceméně dohrávat Berlíňany.

58:00

Poslední 2 minuty zápasu.

56:44

Medvědi neponechávají nic náhodě. Snaží se ještě tlačit na bránu soupeře a jsou teď mnohem aktivnější.

55:41

Pokud se nestane zázrak, o postupujícím do osmifinále je rozhodnuto.

55:30

Nehrají ani zdaleka tak útočný hokej, jako tomu bylo ke konci první a celou druhou třetinu.

55:20

Šance na vyrovnání celkového skóre stále žije, ale s momentálním stylem hry domácích je to velmi nepravděpodobné.

55:00

Máme před sebou posledních 5 minut dnešního zápasu a domácí hrají přesilovku.

54:19

Travis Mulock, střelec jednoho z gólů hostů vyloučen na 2 minuty za hákování.

50:15

Hra opět trochu přitvrzuje a hosté teď byli rozjetí na další dobrou akci. Vhazovat se bude před brankou domácích.

49:41

Hra se zase začíná přesouvat z jednoho konce na druhý a začíná i trochu zrychlovat.

3:3

Branky a nahrávky: 9. Fossen (Solberg), 29. Andersen (Soares), 32. Kissel – 4. Noebels (Dupont), 23. Braun (Ziegler), 40. Mulock

Stavanger Oilers: Holm (Opsahl) – Sertich, Solberg, Dahl-Andersen, Soares, Kristiansen – Bruneteau, Sveum, Kissel, Lorentzen, Balcers – Johannessen, Mostue, Trettenes, Johansson, Forsberg – Hjelm, Talge, Røste Fossen, Henriksen, Medhus

Eisbären Berlín: Nastiuk (Cuepper) – Haase, Dupont, Tallackson, Olver, Noebels – Hoerdler, Baxmann, Mahacek, Filin, Talbot – Mueller, Wissmann, Mulock, Rankel, Pohl – Braun C., Braun L., Kuji, Ziegler

Rozhodčí: Rantala (SWE), Hansen – Dahl, Bakli (všichni NOR).