06.10.2015, 12:00 • Jiří Kosejk (@Jiří Kosejk)

Tak známe již všech osm dvojic, ve kterých máme tři české zástupce. Letošní sezóna je nejúspěšnější co se týče českého obsazení. (22:26:09)

22:23

Lulea i přes porážku 1:3 postupuje dál a v dalším kole vyzve Tapparu.

22:08

Lulea v 50.minutě snižuje na 1:3 a je nyní blíže k postupu. První utkání vyhrála Lulea 3:0.

22:02

Zatím známé dvojice. Hrací plán je stanoven na 3.listopadu, odvety se budou hrát o týden později.

21:58

Utkání Davos – Helsinky směřovalo již do prodloužení. Jenže minutu před koncem Axelsson nahodil puk na branku tak chytře, že zapadl do branky. Hosté museli hrát bez brankáře, čeho využil Sciaroni, jenž pečetil postup Davosu. V dalším kole se střetne s Libercem.

21:54

Sparta vítězí 3:0 a může se radovat s postupu do další fáze soutěže, kde vyzve Oulu.

21:50

Mannheim poráží Espoo 3:2 a kvůli porážce 1:4 z prvního utkání se z postupu radují hosté.

21:47

Lukko poráží Mnichov 3:0 a po výhře 5:3 z prvního utkání postupuje dál.

21:37

Jan Buchtele zvyšuje ve 49.minutě vedení Sparty už na 3:0.

21:32

21:26

Frölunda vstřelila v prodloužení vítěznou branku a postupuje přes Ingolstadt do Osmifinále, kde se střetne s Litvínovem.

21:23

Liberec dokázal i podruhé porazit Lingkoping. Tentokrát 6:3 a postupuje tak dál. Dalším soupeřem je již zmiňovaný Davos nebo Helsinky.

21:17

Michal Řepík tři minuty před koncem zvyšuje vedení Liberce na 6:3.

21:16

Stavanger – Eisbaren Berlin 3:3 ukončeno. První utkání vyhrál Berlín 3:0 a také mají otevřenou cestu do dalšího kola.

21:15

Vaxjo – Djurgardens ukončeno za stavu 3:3. Jelikož Djugardens vyhráli první duel 4:3, tak se jim otevřela brána do dalšího kola.

21:14

Storhamar právě porazil Salzburg 3:2. Výsledek z prvního utkání 3:0, celkově 6:2. Norský klub postupuje dál.

21:12

Frölunda těsně před koncem zkoušela hrát power play, neboť ji scházel gól aby smazala ztratu z prvního utkání. Takže riskli hru bez brankáře. Bengtsson se deset vteřin před koncem opřel do puku, který si našel cestu do branky. Stav je nyní 3:1. Celkový 5:5 a čeká nás prodloužení.

21:04

Bohužel po Vítkovicích končí i Třinec, který v závěru utkání inkasuje třetí gól do odkryté branky.