2:1

konec (0:0, 1:1, 1:0)

06.10.2015, 16:00 • KrK Uralec • Lukáš Jasoněk

Tipsport: 1.62 4.5 4.46 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V utkání nakonec vítězí favorizovaný Jekatěrinburg, který svého soupeře z Novokuzněcku udolal v poměru 2:1. Domácí se ujali vedení až ve 32. minutě, zanedlouho se však Metallurgu podařilo vyrovnat. Vítězná branka padla zhruba šest minut před koncem základní hrací doby, kdy se prosadil Megalinskij. (18:19:20)

59:01

Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:34

Gólman Karejev opustil prostor brány, Metallurg to zkusí s šesti hráči v poli.

58:15

Time-out si vzal také trenér Metallurgu Novokuzněck.

58:00

V dobré pozici se nacházel Manuchov, ale prudkou přihrávku se mu nepodařilo zpracovat.

57:00

Hokejisté Metallurgu se snaží vytvořit si střeleckou příležitost, což se jim nicméně nedaří.

55:00

Proti Ljamkinově střele Kovář vytasil svou lapačku a schoval do ní puk.

53:41

53:41 Dmitrij MEGALINSKIJ - 2:1

53:41

Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
Time-out se domácím vyplatil, přesilovou hru totiž už po patnácti vteřinách využil DMITRIJ MEGALINSKIJ a Avtomobilist jde díky němu znovu do vedení. Asistence: Anatolij Golyšev a Ero Elo.

53:26

Tým Avtomobilist Jekatěrinburg si vyžádal oddechový čas.

53:26

Antonovskij (Metallurg Novokuzněck) se provinil proti pravidlům, když si v souboji o puk pomohl hákováním, za což ho hlavní arbitr potrestal vyloučením.

52:00

Hosté se dostali do přečíslění tři na jednoho, ale jejich ofenzivní akci ukončila nepřesná přihrávka jednoho z hráčů.

50:00

Karejev musel opět zakročit, přízemní střelu tentokrát vyrazil do rohu kluziště.

49:00

Před novokuzněckou bránou vznikla skrumáž, kterou včasným přikrytím kotouče ukončil Karajev, před nímž se bude vhazovat.

47:58

Torčenjuk je zpátky na ledové ploše a Jekatěrinburg je kompletní.

46:30

Jakuba Kováře ohrozil Zemčenko, brankář Avtomobilistu si však proti jeho ráně připsal úspěšný zákrok.

45:58

Za vysokou hůl putuje za katr Torčenjuk (Avtomobilist Jekatěrinburg).

2:1

Branky a nahrávky: 32. Golyšev (Torčenjuk, Trjamkin), 54. Megalinskij (Golyšev, Elo) – 35. Zemčenko (Orlov)

Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář (Ustinskij) – Kivistö, Gusev, Žuravljov, Timašov, Ščemerov, Megalinskij, Trjamkin, Vasilevskij – Torčenjuk, Golyšev, Simakov – Saprykin, Dobrovskij, Koukal – Dostojnov, Elo, Roman – Popov, Jemelin, Alexejev

Metallurg Novokuzněck: Karejev (Podjapolskij) – Manuchov, Fairchild, Antonovskij, Skutar, Glebov, Ljamkin, Amirov – Stoa, Kazakov, Kaprizov – Komaristyj, Zemčenko, Orlov – Kousal, Drugov, Romanov – Musin, Razumov, Jazkov

Rozhodčí: Gamalej, Kuljov – Misjur, Litvinov